Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy sok gyümölcsö...

Létezik az, hogy sok gyümölcsöt ettem és sokat is fogytam, aztán egy idő után pont a gyümölcs miatt stagnál a fogyás?

Figyelt kérdés
Hihetetlennek hangzik,hogy lefogyok egy csomót,úgy hogy sok gyümölcsöt eszem,és egy idő után azt mondja a szervezetem,hogy ne egyél gyümölcsöt,mert akkor nem fogyhatsz tovább?Ez logikátlan.
2017. szept. 16. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Hihető, no nem úgy, ahogy írod, hogy gyümölccsel nem fogysz... A kalóriadeficittől fogysz s ezt akadályozni tudja a gyümölcs adott esetben.


Amíg kövérebb voltam s nagyobb volt a kalóriakeretem, akkor nekem is máshogyan nézett ki a táplálkozásom, mint később (most megint más van, változik az ember). Ha a kalóriakeret olyan kicsi lesz, hogy egy speciálisabb étrendnél nem fér bele extra, fehérjeszegény, cukros cucc, mint a gyümölcs, akkor történhetnek olyanok, amikről írsz. Vagy ha éhezel, ha kisebb keretben eszel gyümölcsöt, pedig régen OK volt. Én ilyen voltam, 2000 kcalba még fért jelentősebb szénhidrát, 1800-at már csak kb. nulla gyümölccsel tudtam tartani. Most 1500 körül vagyok jobb napokon sok gyümölccsel, mert az éhségem s az ételeim elosztása átalakult s még így is jóllakom. Van ilyen.


Tuti a kalóriadeficit hiánya miatt stagnálsz, de azt te tudod, hogy ez hogy jön össze, éhes leszel a gyümölcstől vagy elveszi a helyet a fontosabbtól vagy mi van.

2017. szept. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Egyoldalúan taplalkozol es nem jó.

Dupláját fogod visszahizni. Miert? Mert hosszútávon nem fenntartható ez a módszer es amint abbahagyod hizni fogsz

2017. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző, kb. semmit nem tudunk a táplálkozásáról. Nem azt írta, hogy szinte csak gyümölcsöt eszik... Sok gyümölcs mellé minden befér még, lazán. Gondolom, nem 3 kiló banánról van szó, hanem max. egy kiló normál gyümölcsről, van, akinek az is soknak számít.
2017. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2.-es....kérlek,mesélj még az étkezésemről...:)Nem?Semmi?Ülj le egyes.

3.-ik,persze,hogy nem egy kilóval eszek.Van,hogy 3 db alma, meg egy banán...És még azt hallottam egy testépítőtől,hogy ez rengeteg...majdnem mondtam neki.FU...te f...kalap.

2017. szept. 17. 15:36
 5/8 A kérdező kommentje:

jah...változatosan táplálkozom,egészséges életmódon vagyok,kettes...

A bajom,hogy 1,5 hónapja TARTOM A SÚLYOM ÉS NEM FOGYOK TOVÁBB...illetve ezért most tartottam egy töltő napot...De csakis egészséges,jó minőségű ételekből.Persze nagyobb mennyiségben.Mivel 2K kalóriát eszem egy nap,ezért ezen a napon 4K-t eszem.Egy hónapban 2-szer tervezem,vagy egyszer...Mert most ettem meg egy egész kókuszt,és egy picit most nem jó :D

2017. szept. 17. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
magától a gyümölcstől nem stagnálhat, az egyik legjobb étel amit ehetsz főleg ha fogyózol
2017. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Stagnálás mindig előfordul.. De kell is.. Ettől ne ijedj meg.. Egyébként a gyümölcsnél hatásosabb a hús zöldség kombináció... Néhány gyümölcsben elég sok cukor van...
2018. ápr. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora vagy, de én 2000 kcal étrenddel nem tudnék fogyni.


3 alma és egy banán kb. 400 kcal, és kb 100 g cukor. Ez nagyon sok. Ha ezt kivonnád, akkor nagy valószínűséggel újra indulna a fogyásod.

2018. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!