Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok valami extrém...

Mondanátok valami extrém fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Nem tudok leállni a falásrohamokkal. Ilyesmi diétákra gondoltak:

Reggeli falasroham utana semmi

Bulimia

Megragom az etelt utana kikopom

Na nevessetek ki, de nagyon tossz ez a helyzet



2017. szept. 18. 18:26
 1/6 anonim válasza:
88%
Reggelire fel deci citromle, ebed 2 alma, vacsora az, mint a reggeli. Garantalt a gyors fogyas.
2017. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Ha valami értelmesebb is jó, akkor mondjuk napi egy evés, 20 gramm szénhidrát alatt. Én ezzel szinte garantáltan fogynék. Persze nem akárkinek való s nem is ajánlom senkinek, hozzáértés nélkül főleg nem, de mindenesetre a táplálkozási zavaroknál jobb. A bulímia nem extrém fogyókúra, hanem betegség.


Az pedig nem diéta, hogy reggeli falásroham. Azt nem úgy van, hogy elhatározod és az lesz. Csak reggel eszel, olyan van, extrém időszakos böjt. Sokan fogynának vele, bár nem mindenki.


Az nem jó, hogy elmondod, mi a problémád s valami normális diétát javaslunk, ami jól is esik s energiát ad meg minden?

2017. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Levágod a lábad egy baltával. Extrém is, gyors is, fogysz is. Komolyra fordítva: Rendszeres, változatos táplálkozás, sok mozgás, sport. Nem extrém, de működik.
2017. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Király Péter 1 válasza:
63%
Káposzta leves napi egyszer, aztán ahogy kívánod egyre többször. Mellé zöldségek, gyümölcs, kevés hús. Én két hét alatt majdnem tíz kilót dobtam le, de egy egyéni függő.
2017. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Káposzta leves vizhajtó. Tudom félsz a chtol, meg a kaloriaktol, de én ledobtam tőle 3 kilót 2 hét alatt.

Ha nagyon durván akarsz akkor csak reszelt kaposztasalatat ragcsalj mev répát, ha esik a cukrod egy fel banánt. Meg 4-5 szem szőlőt egyél.

Ettől 1 hónap alatt 15 kilót dobtam le. Anás voltam, de nem csinálnam újra. Már gyógyult vagyok es bármit megehetek. 😂 és ezt élvezem.

Ugyanúgy beleferek a régi ruhaimba is nagyon durva

2017. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak az étrendje miatt NEM fogy senki nem extrém elhízott heti kb. 2 kilónál többet s ehhez már rendesen kell koplalni.

Egyszerűen nem jön össze a deficit, csak rengeteg edzéssel, amit persze nehéz kevés evéssel tartani.

Mindegy, mit eszik és hogyan, ilyen heti 3 kilót s társait nem lehet fogyni semmilyen diétával, ellentmondana a termodinamika törvényeinek. Képtelenség, akárki akármit is mond.

Vízből persze mehet le sok, de az nem fogyás.

2017. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!