Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan étkezzek? 5-8 kilótól...

Hogyan étkezzek? 5-8 kilótól szeretnék megszabadulni és inkább formalni az alakom. Gondoltam, hogy elkezdem a RR- napi 20 perc önmagadért csinálni, de nem tudom, hogyan étkezzek emellett. Hálás lennék, ha esetleg leirná valaki miket és mikor egyek.

Figyelt kérdés
nincs keretem rá, hogy mindennap külön főzzek és vásároljak magamnak, valami egyszerű. megvalósitható megoldás kellene:)
2010. máj. 27. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
[link] inkább ezt ;)...és ne egyél nasikat és ne igyál üdítőt...
2010. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Az első válaszolótól kérdezném, hogy ezzel az edzsétervvel mennyit lehet fogyni?:) már megszabadultam 5-6 kgtól. még szeretnék 3-5 kgtól. Sikerülni fog vele?.. mert eddig lement a 6kg de megállt a fogyás. :(



A kérdezőnek pedig tanácsom:

Egyszerű nagyon, kenyeret el kell hagyni. Tésztát is kerülni kell! Többi ételből mértékkel. Mozogni is kell ! Illetve én 6 után nem eszek, és édességet is inkább délelőtt :)

Nekem ez bejött !

2010. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is Rékázok most:) Úgy szoktam, hogy reggelire viszonylag sokat eszek. (ami nagy változás, mert régebben egyáltalán nem reggeliztem). Ilyenkor jöhetnek cukor nélküli, szénhidrátos kaják. Délben valami húst+salátát vagy párolt zöldséget. Uzsonnára gyümölcsöt, egy marék mogyorót vagy amit megkívánok, persze mértékkel. Vacsorára általában virslit, tojást, halat eszem. Szoktam még minden nap két evőkanál zabpelyhet enni, a rostok miatt. (segíti az emésztést) Inni vizet+ cukormentes teát+ pezsgőtablettát iszok. Könnyű betartani, nem éhezek, lassan kezdem látni magamon a hatását:)
2010. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14:26 ne kilókat akarj fogyni, hanem centiket ;)
2010. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Fagyit lehet enni:D? mondjuk délelőtt, néha..arról nem tudok lemondani:P

2010. máj. 28. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!