Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha 63kg vagyok...

Mit tegyek ha 63kg vagyok 2hete és nem akar egy deka se lemenni rólam?

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ennél nagyobb tragédiád ne legyen az életben.
2017. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egyél kevesebbet, nekem segít.
2017. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

1

Mennyi ilyen suttyó van. Egy szóval sem mondta hogy ez lenne a nagy tragédiája.

2017. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Legyél kalóriadefitben, akkor elkerülhetetlenül fogysz.

A mérleg nem feltétlenül fogja ezt megmutatni 1-2 hét alatt, persze.

2017. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyéb adat, esetlg fénykép? 63 kg az egy sportos 165-170cm körüli lány
2017. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy az elmúlt 2 hétben nem híztál.
2017. szept. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom valahonnan indultál, és szépen mentek le a kilók most pedig megállt.

Nem fejtetted ki mit csinálsz vagy mit nem csinálsz, de néha meg kell lepni a szervezetet, hogy újra elinduljon a fogyás. Pl. ha minden nap futottál 2km-t akkor most azt hagyd abba és inkább lépkedj kitörésekben meg csinálj felüléseket. Ha eddig felüléseztél, akkor most inkább csinálj plankot. Vagy guggolj.

Ha csirkemellet eszel csirkemellel akkor egyél inkább kevés marhát, vagy egyél halat. A köretet is lehet váltogatni rizs helyett pl bulgur.

Nálam ilyen dolgok váltak be. A meglepetés hatott a stagnálásokkor.

2017. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlodDrunk válasza:

Ha belassul az anyagcseréd és megáll a fogyás a szénhidrátot érdemes ingáztatni.

Szóval 1 hétig fokozatosan csökkented köv héten fokozatosan növeled.

2017. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Egyébként 159cm vagyok sajnod
2017. szept. 23. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:

én 62-63 között stagnálok jó 3-4 hete. 160 cm vagyok, 40 éves. 3 hónapja veselkedtem neki a fogyónak, 68-ról indultam. csak az evési szokásaimat változtattam meg, most napi kb. 1200-800 kcal-val töltöm fel magam, liszt, cukor kizárt, minden zöldséget, gyümölcsöt, sajtot, halat, tejterméket megeszek, ami csak egészséges - akár natúr, akár reform készítési móddal.

már beiktattam heti 3 mozgást, 2x90 perc jógát és 1x60 perc intenzív úszást. - a sporttal amúgy sokat formálódtam, súlycsökkenést nem is okozott, de látványra igen jó :)

de nekem is megállt. én még 4 kilót mindenképpen idén le szeretnék adni, de most úgy érzem, hogy előbb vizsgáznék le angol középfokból (és nem is vagyok, csak alap szinten) :) mint hogy ez a kis kevéske lemenjen.


az a helyzet, hogy simán stagnál a testsúly, ha közel a limit... és simán alkalmazkodik a test az új feltételekhez - legyen az 1300 kevés kalóriányi étkezés.


sajnos akárki akármit mond - egy-egy drasztikus húzás visz közelebb a súlyvesztéshez... vagy a rohadt lassan múló idő :)

vagy ne add fel, és várj türelmesen - én ezt teszem, már a 62-63 kiló nem a katasztrófa, vagy shokkold a szervezeted valami bőjttel, vagy edzéssel, hogy kibillenjen.

de ha eddig fogytál, akkor az életmód mellett tarts ki, aztán szép lassan lefogyogatsz...

én pl. sokszor reggel 62 vagyok, egy hónapja még csak 63+-ról számolhattam be, és júliusban örültem a 64-nek is... havi 1 kiló mínusz... na és. valaki még ennyit se fogy, és sokan meg ennyit hízogatnak hónapról hónapra, és nem is érdekli őket.


a fogyás még lassú ütemben is fogyás. amúgy van ez az idegesítő kalóriadeficit szabály kevesebb kalóriabevitel, több energiafelhasználás egyenlő fogyás...


:)

2017. szept. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!