Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a Forever...

Tapasztalatok a Forever Living Products-Clean and Lean tisztítókúráról? (Clean 9)

Figyelt kérdés

Úgy hallottam ez alatt a 9 nap alatt 5-6 kilótól lehet megszabadulni.Tényleg igaz?!

Előre is köszi a válaszokat. =)


2010. máj. 27. 16:59
 1/1 anonim válasza:

Sok mindentől függ, hogy mennyit fogsz leadni a 9 nap alatt, attól függ, most hány kiló vagy, milyen az "összetételed", mozogsz-e közben stb.

Általában 2-6-7 kilótól szabadulnak meg az emberek, de ettől nagyobb eredmény, hogy a derékból, csípőből a legvékonyabbaknál is lemegy 4-6 cm, és utána könnyebben mozognak, energikusabbak, utána sokáig tartják, mert nem is bírnak annyit enni, mint előtte. Szerintem az életmódváltáshoz is kitűnő "első lépés".

Van több csoport, ahol megosztják az emberek a tapasztalataikat a programmal kapcsolatban, van FB-on is, máshol is láttam... a FB-osra meg tudlak hívni, ha olvasgatni szeretnéd :-)

Előtte állok, a napokban kezdem :-)

2014. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!