Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Na szval.. 17 eves vagyok.. Lany. 158cm es 60 kg. Ez engem nagyon zavar mert 1 eve 11 kg-it hiztam. Es ujra leszeretnem adni ezt a felesleget. Aranyosan hiztam meg. De legjobban a hasamon zavar a zsir,es a combom.. Irjatok mar legyszives nekem dietas kajakat.. Vagy hogy egy nap hanyszor etkezzem..?!!

Mert decemberben lesz egy buli amire elszeretnek menni. Es szoknyat szeretnek felvenni es nagyon zavar hogy ossze er a combom. Kerlek irjatok. Legjobb lenne privatban



2017. szept. 22. 20:47
 1/2 anonim válasza:

Csak vizet igyál semmi cukrosat, és egyél joghurtot az nem hizlal sokat de simán nem olyan finom tegyél bele gyümölcsöt,lekvárt.

Gondolom tudod hogy ne egyél semmi csokit meg zsirosat.

És edzhetnél is az felgyorsitja a folyamatot.

Sok sikert a fogyáshoz :D

2017. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1 vagyok,egyél joghurtot nem ugy értettem hogy csak azt egyél hanem hogy mit lehetne :D
2017. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!