Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy sikerülhet fogynom?

Igy sikerülhet fogynom?

Figyelt kérdés

Szüleimmel élek, tehát nem igazán tudok azt enni amit akarok. Sikerülhet mégis lefogynom, ha csökkentem a kaja adagokat (nem éhezésről van szó), alapjába véve nem eszünk egészségtelenül, a nasi teljesen kizárnám, minnél gyakrabban próbálnék gyümölcsöt, zöldséget tenni az étkezéseimhez, napi 2-3 l vizet megiszok és naponta sportolok 30-40 percet.? Kalóriákat nem igazán szeretnék számolgatni.

16l 160cm 64kg



2017. szept. 23. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sikerülhet.
2017. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Az adagok egyszerű csökkentése szerintem az egyik legjobb hosszútávú megoldás.


Arra figyelj, hogy ne egyik napról a másikra csökkents radikálisan, hanem szépen fokozatosan. Csak kicsit legyen először kisebb az adag, ha már nem hiányzik a régi mennyiség, akkor megint lehet kisebbre venni az adagokat.

2017. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez így remekül hangzik, igen. A gyümölccsel én óvatosan bánnék, de ez nagyon egyéni. Ha neked jó, nyilván nincs vele gond, persze azért a mennyiség mindig fontos.
2017. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!