Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 het alatt 5 kg-ot hiztam,...

3 het alatt 5 kg-ot hiztam, ez normalis?

Figyelt kérdés

3 het alatt hiztam 5 kg-ot.

Anorexia utan vagyok.

Meddig fogok meg ilyen gyors utemben hizni?

Ez mar veglegesen igy marad nalam?

Esetleg sajat tapasztalatokat is megkoszonnek ha irnatok.



2017. szept. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Ameddig el nem éred az egészséges súlyt, addig,

Végleges, igen. Hiszen a testnek szüksége van rá. Ennek örülnöd kéne, teszem hozzá.

Még ha 50-et híztál volna is, jobb helyzetben lennél, mint egy anorexiás, akinek már a csőd szélén van a teste az éheztetéstől...

2017. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normalis..amugy mennyi kcalt eszel?
2017. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt biztos nethuszároktól akarod megtudni és nem egy táplálkozási szakértőtől, vagy egy orvostól?
2017. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Tehát attól, hogy egy kérdésre válaszolok, egy olyan weboldalon, amit arra találtak ki, hogy emberek kérdéseket tegyenek fel, s mások válaszoljanak már "nethuszár" vagyok?

Hmmmmmmmmmmm........ Logika 10/10

2017. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Hú de magadra vetted! Szeretnéd, ha nem hívnálak nethuszárnak?


Rendben: Kérlek mondd el, miért vagy te olyan hiteles ember, aki úgy tud nyilatkozni a témában, mint egy táplálkozás szakértő, vagy egy orvos?


Értem, hogy kedvesen és támogatóan állsz a másikhoz: Értem, hogy lehet, pont erre IS van szüksége. Ám tartom magam ahhoz, hogy szüksége másra is, amit itt nem tudsz megadni: egy szakemberre is, akit nem csak a jó szándék, de a tudomány is vezérel.


És igen. Jól látod: ez egy teljesen névtelen, eléggé kétes színvonalú oldal, ahol igen sokszor pontatlan és értelmetlen dolgokat mondanak főleg egészség ügyben és fogyókúrákkal kapcsolatosan. Valamint a te válaszodat semmi nem különbözteti meg a többiek válaszától. Ettől lesz hiteltelen a mondani való. Készpénzt nem adnék azért, amilyen infót itt olvasok.

2017. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

A kcal-ákat nem szamolom de napi 5000-re azert tippelnek :/

2017. szept. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!