Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok futással egy hónap...

Fogyhatok futással egy hónap alatt 4 kilót?

Figyelt kérdés

Heti 3-szor futok 45 percet mellette 1300 kcalt eszek. Reggel 40 g zabpelyhet, délben egy tk szendvicset aztán ha hazaértem megint zabkasa és vacsora 200 g csirkemell 300 g zöldséggel. Vagy reggel rántotta tojas+alma és akkor csak délután lesz zabkasa. Így fogyhatok? Futás és a kcal elég?

17/l


2017. szept. 25. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ennyit különben még a diátval sport nélkül is tudsz fogyni.
2017. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy most?
2017. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen, de tényleg számít, hogy mennyiből?
2017. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt az 1300 kcalt egy nap simán lemozogod ugy hogy van tesiórád ,suliba mész hazamész ha ülsz órákon szellemileg dolgozol akkor is égetsz kalóriát plusz ha még futsz is mellé nem tudom hogy nézel ki négy kilót ezzel lehet fogyni de heti fél kg ajánlatos a bőröd miatt legyen meg a tápanyag mindenböl .

És hajrá 16F

2017. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok és 74 kg
2017. szept. 25. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem kissé gyorsabb az anyagcserém, mint az átlagé, nos, necces, de majdnem meglenne ilyen számokkal. Ha neked történetesen lassú az anyagcseréd vagy épp jobban spórol a tested a futáskor, akkor jóval kevesebbet is fogyhatsz. De ha tempósabban futsz vagy hegynek fel, az a másik irányban hat...


Ha nem is 4 kilót, de bizonyára rendesen fogsz fogyni így :)

2017. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!