Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik koplaltak már milyen...

Akik koplaltak már milyen módszereket használtak?

Figyelt kérdés

Érdekelne például, hogy:


-ki meddig bírta és hány kilót adott le

-vizen (esetleg kávén) kívűl ittak e mást

-ha ivott valaki kávét az segített a fogyásban, vagy esetleg nem e marta a gyomrotokat, segítette az anyagcserét

-és ami leginkább érdekel, hogy csillapítottátok a gyomorkorgásokat (nálam olyan kínos mikor a pl. csöndes osztályteremben hirtelen megszólal a gyomrom, mintha mennydörgés lenne kb.😂)


A válaszokat előre is köszönöm, aki esetleg mást is írna a koplalással kapcsolatban azt várom :)



2017. szept. 25. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

1.ne koplalj

2.nem jo dolog

3.valts eletmodot

4.most komolyan a suliban sem fogsz tudni figyelni..ha ott korog a nyomrod az tenyleg sz@r lehet,hat hogy lehet ehesen figyelni??

en leadtam 12kg-ot de nem ajanlom h igy csinald,persze h kaveztam,belefer a keretbe akkor barmit lehet enni.Igen akar egy 300g-os milkacsokit is xddd bar nemtom hogy hozta ossze az a lany

2017. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ld. amit az előző írt.

Főleg, hogy te totális koplalásról írsz. Az kb. a legdurvább, bár biztos van egészségtelen anyag, amivel még lehetne rontani, de nagy kihívás.

Akinek véletlenül még működik is a koplalás, az is eszik, csak egy kicsit túl keveset.

Miért akarsz szédelegni, izmot bontani, vitaminhiányt összeszedni (ha nem szedsz elég jó kiegészítőket, bár ehhez a témához nem értek, én szeretem ételből bevinni, amit kell)? Azért a kicsivel gyorsabb fogyásért, ami legalább belassítja az anyagcserédet s később nehezebb dolgod lesz?

Bár legalább megtudod, milyen a ketózis, egy idő után (ha bírod addig, amit kétlek) pedig zsíradaptált leszel. Szerintem az poén, de rendes evés mellett is megoldható, nem kell sokkolnod a szervezetedet, ami csak életben akar tartani, akármilyen butaságokat is teszel vele.


Hogy jön ide a kávé? Mégis miért segítene a fogyásban? Túl nagy deficit mellé mit akarsz még segíteni?

Az anyagcserét az segíti, ha rendesen eszel és mozogsz, a koplalás rontja, kávé ide vagy oda.


A gyomorkorgásnak kéne érdekelnie a legkevésbé, ha nem eszel.

2017. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

4 napig nem ettem egyszer mikor anorexiás voltam 16 évesen.


Ami történt:

Teljes letargia 1 nap után, energiátlanság, semmiben nem láttam semmi jót

Felborult a hormonháztartás ezért miután 2 nap után átestem egyholtponton MEGŐRÜLTEM folyton nevetgéltem futkostm nem tudom honna de tele lettem energiaval, 10 kilometert FUTOTTAM ugy h nem ettem semmit.

Aztán szédülni kezdtem, nem fogtam fel dolgokat körülöttem 4 nap után.

Majd amikor először ettem nem éreztem semmi ízt, csak igy mozgattam a számat éstudtam hez a rágás de teljesen idegen lett a dolog.


Hozzátenném h előtte is voltak napok h semmit nem ettem. kb heti 1x egy nap minimum és a többin is 600 alatt tartottama kaloriat.


A 4-5 nap alatt kb 3 kilot fogytam, de nagyo sokat mozogtam midnen nap futottam meg edzettem hozzá és nem használtam tömegközlekedést csak sétáltam mindenhova meg a lépcsőn metnem a 4.re........szóval ja


Egyébként most elhaltak a bélbolyhaim, nagyon sok ételtől (savasaktól, glutentol, tejestől, minden nehéztől) rosszul vagyok, és nem ugy h hú émelygek hanem h összegörnydek, mert tönkrement a gyomrom a beleim. Nem ajánlom, legyen ez elrettentő példa. Most próbálom összeszedni magam szerintem egyél kiegyensulyozottan és sportolj sokat.

(ja és koplalas alatt én csak vizet meg zöldteat ittam üresen, semmi mást)

2017. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Én napi egyszer ettem, azt is még 12 óra előtt. És rengeteg vizet ittam. Kávét nem, mert azt utálom, hanem zero colát. Párszor elájultam és nem volt jó a közérzetem. Nagyon vékony voltam már.

Sokkal jobban megéri sportolni és normálisan enni, hidd el!

2017. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
az ájulásnál titeket korhazba vittek? mert én 3. napja nem eszem és félek, hogy elájulok, vagy vmi..
2017. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A koplalás nem segít, hisz azt a kevés élelmiszert amit bevisztek utána a szervezetetekbe, az agy zsírnak fogja elraktározni, ergo hiába adtok le kilókat utána visszajön. Egészséges életmód kéne inkább, nem koplalás.
2017. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nem vittek kórházba, mikor elájultam. Fél óra alatt össze szoktam kaparni magam. Persze mikor a buszról ájultam le az viszonylag veszélyes volt.
2017. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"az ájulásnál titeket korhazba vittek? mert én 3. napja nem eszem és félek, hogy elájulok, vagy vmi.."


Élsz még? Hol vagy? Kórházba kerültél te is?

2017. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#6: Nem, a test csak kalóriatöbbletben tud raktározni. Ha koplalás után nem kerül többletbe az ember, nem tud hízni. Még idióta nullkalóriás koplalás után sem. S van, akinek nagyon minimálisan lassul az anyagcseréje s nem kezd zabálásba sem. Nyilván sokan elkezdenek túlenni s az persze könnyen hizlal. De az elvi lehetőség megvan, hogy ne hízzon vissza az ember, nem nullkalóriás koplalásnál ismerek is olyat, aki lefogyott és megtartotta. Biztos szerencsés alkat, mert nagyon nem vigyázott, csak visszatért a régi étrendjére, kissé azért vigyázva s behúzva a féket, ha feljött 1-2 kiló.
2017. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%

Én egyszer kipróbáltam 48 órát tűztem ki határnak, simán ment és még csak bajom se volt, figyelni is tudtam stb.

Utána ettem egy fél adagot majd kicsit később megint a másik felét.

Többször nem próbálkoztam ilyennel, mert közben felnőttem :D, de a 48 óra az sima ügy volt akkor.

2017. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!