Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnek fogyni kb 10 kg...

Leszeretnek fogyni kb 10 kg de nem kapok egy jo dieta etrendet se ami tenyleg hasznal Tudnatok esetleg ajanlani valami jo es bevallt fogyokura dietat?

Figyelt kérdés

2017. okt. 4. 15:49
 1/4 anonim válasza:
Szia , én is szeretnék megszabadulni 10-15 kg-tól, nem akkarok villámgyorsan tudom hogy ugy nem lehet tartós eredményeket elérni, nem tudom mennyire hülyeség amit írok de én a kefíres diétát fogom kiprobálni mert azt sokan ajánlották nekem, van a paleo diéta amirol mé tudok nem tudom ismered e . Kapásból Ennyi amit tudok rem.segitett vmennyire :)
2017. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne egyél szénhidrátot.
2017. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj.

A paleo önmagában még nem fogyaszt.

A nulla szénhidrát igen, mivel úgy nem lehet enni, élni. Extrém szénhidrátszegényen igen, de az sem fogyaszt mindenkit automatikusan. A szénhidrátcsökkentés azért sokaknak jó ötlet lehet.


Kérdező, csak mert nekem bevált valami, neked még lehet veszélyes és iszonyúan kellemetlen. Sokkal jobb a személyre szabott életmód.

Egyeseknek elég, ha többet mozognak s egész kicsit odafigyelnek az étkezésükre, kiiktatják a nasikat vagy efféle...

2017. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy sárga kapszula című ingyenes ebook, olvasd el.
2017. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!