Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem birok visszaallni a...

Nem birok visszaallni a fogyozashoz, mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés

Szoval nyaron nagyon durvan figyeltem a fogyozasra, mindent kimertem, tornazas, reggel futas stb. Azota viszont NAGYON ellustultam, es egeszsegtelen kajak, plusz suli miatt nincs is nagyon kedvem hozza. Neha eszek csak egeszseges kajakat, de nem tart tovabb 1-2 napnal.

Mit tegyek? Legyszi irjatok valamit, amivel lenne motivaciom hozza.:(


2017. okt. 7. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi neked az egészségtelen és az egészséges étel? Mert nemcsak a tipikus fogyókúrás sivár dolgok a jók fogyáskor... Lehet, hogy neked nem elég élvezetes az étrend, amivel fogysz, változtatni kéne.

A mozgásba pedig újra bele lehet jönni. Akaratot, elszántságot nem tudok adni neked, valahogy határozd el magad és nosza. A mozgás nekem is gyenge pont, néha kevesebb van, néha a súlyzós edzés el is marad hetekre, de minimum séta, minimum apró futás akad, ahonnan elég könnyen fel tudok fejlődni. Akármennyit is mozogsz, a semminél több, ne az legyen előtted, hogy feltétlenül hosszú, komoly edzés kell, csak valami. Hátha ez segít, nekem igen.

2017. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!