Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Novemberben 76 kg. voltam...

Novemberben 76 kg. voltam most 68 vagyok (170 cm-el) a testtömeg index már normál testsúlyt ír ki. M vagy L es a méretem. A nadrág méret 31. sokat mozgok, csokit semennyit nem eszek, és nem is eszek sokat. Szerintetek kéne még fogynom vagy jó ez így?

Figyelt kérdés
novemberben még 76 kg. voltam. és már fogytam meg szeretnék is.kiskoromban sokat ettem de ma már nem.
2010. máj. 28. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez pont jó! de woow. én 169cm 60kg-al hordok ugyanígy 31es nadrágot :D úgytűnik te formásabb vagy.
2010. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szerintem tökéletes.

de ha ki akarod számolni akkor a súlyodat osztod a magasságod századrészének négyzetével.segítek:

68:(1.7x1.7)=23,529411 és ez tök jó.

remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynom, tökéletes a súlyod.
2010. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából egyszerűen nem tudom megérteni mikor azt kérdezgetik, h jó-e a súlyom????? Belenézel a tükörbe és rögtön fogod látni az eredményt + ha te egy két kilóval is jobban érzed magad akkor mit érdekel téged pl egy BMI! Soha se foglalkoztam ilyesmivel az embernek magabiztosnak kell lennie! Rajtam is volt felesleg bár nem sok, de leadtam belenéztem a tükörbe láttam az eredményt, felvettem a régi ruháimat láttam az eredményt,mérlegre álltam láttam az eredményt és rohadtul nem érdekelt, h ki mit mondott, mert még ha lett is volna felesleg engem az se zavar, mert volt egy cél és azt elértem + jól éreztem magam!
2010. máj. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire akarsz vékony lenni. Kövér nem vagy, az biztos. Ha jól érzed magad így, nem kell már fogynod, csak vigyázz, nehogy visszajőjjön.
2010. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Én férfi vagyok, 178 centi magas. Most jelenleg 106 kiló vagyok, de nem ez a lényeg. A normális testsúlyom 80 kiló. Van egy barátom, aki ugyanúgy 178 centi, de ő 62 kiló, szintén férfi. Ahogy ő néz ki 62 kilósan, én úgy néztem ki 73 kilósan, szóval egy jelentősen függ a csontozattól, izmoktól is.


A lényeg, hogy ne ess kétségbe, hogy te 68 kiló vagy, más lány meg ezzel a magassággal 60. Ugyanúgy néztek ki, még ha a tükörben nem is látod, hiszen valószínűleg Téged nem tör ketté egy erősebb széllökés.


Sz'al nyugi :)

2010. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!