Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám le a feleslege...

Hogyan adhatnám le a felesleges zsírt?

Figyelt kérdés

18/f vagyok.

Kb. 178 cm magas és 67 kg.


Nagyjából két éve volt egy betegségem ami miatt nagyon rövid idő alatt nagyon sokat fogytam.


Azóta sikerült visszaszereznem az elvesztett izmokat, amiket ezzel a fogyással elvesztettem.


De a hasamon és a mellemen elég sok zsír van, ami nagyon zavar.


Hogy tudnék megszabadulni ettől a feleslegtől?

Edzeni otthon tudnék, diétát nem nagyon tudnám csinálni.


Válaszokat előre is köszönöm.



2017. okt. 9. 18:36
 1/3 anonim válasza:
Fogyások 70%-a az étrendtől függ! Én már kb egy hónapja edzek, egészségesebben eszek. Nagyon kívánós vagyok, így behoztam egy szabályt a mindennapjaimba. Minden nap megengedek magamnak egy bűnözést. Így mégis eszek, mégis fogyok! De ebben a hónapban már el akarom hagyni ezt a szokásom"
2017. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Én viszont ebből a 67kg-ból már nem szeretnék sokat leadni.


Csak azt a fránya zsírt.

2017. okt. 9. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Az majdnem mindegy, mennyit akarsz leadni, így is, úgy is kalóriadeficitben kell enned, lehetőleg jó étrenddel s életmóddal.

Miért ne tudnád csinálni a diétát, nem értem. A táplálkozás mindenképpen fontos, főleg, hogy izmot sem akarsz veszteni, nyilván egészséges is akarsz lenni... Bizonyos szabályokat követned kell s az máris diétának tekinthető. A fogyáshoz pedig kalóriadeficit kell, amit végülis bármilyen étrenden megvalósíthatsz. Kevesebbet kell enned, mint amit elégetsz, erre megy ki az egész, ha fogyni akarunk. Ha ez valamiért gond számodra, akkor mondd meg, miért az. Éhes maradsz? Nem akarsz számolni?..etc.

2017. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!