Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az emberek miért hiszik azt...

Az emberek miért hiszik azt hogy a fogyás az sutba mehet egy "rossz" étkezéstől? Meg 30-40 nap alatt majd ők lefogynak egy életre?

Figyelt kérdés
Sok kérdést olvastam és válaszoltam meg mostanában ebben a kategóriában de egyre inkább úgy érzem mindet hiába. Az emberek szentül hiszik, hogy az évek alatt felhalmozott zsírfelesleget majd "ledobják" egy gyors diéta alatt. Nem értik miért nem fogynak angolos túlzással 4-5 kilót hetente mikor az elő héten lement ~2 kg (víz). Irreális célokat tűznek ki citrommal lúgosítanak, azt várják, hogy egyetlen komment majd megváltja az életüket (nem fogja olvassatok utána a témának). A koplalás nem megoldás esztétikailag csak sokkal csúnyább leszel, hiába számolod a makrókat ha inkompetens vagy a táplálkozásban. A sport az nagyon sokat segít az a "kis" csokika,kekszecske, sütike, ipariszemétke meg csak hátráltat. Akinek nem inge ne vegye magára!

2017. okt. 10. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek hihetetlenül tudatlanok és naiv optimisták tudnak lenni. Engem is sokkol kissé a mai napig, mekkora űr van a fejekben e téren, s ez NAGYON gyakori, ha nem is a heti 5 kiló fogyást nézzük, hanem az olyan idióta téveszméket, hogy a zsíros ételt vagy az esti gyümölcs automatikusan hizlal.


Az azért jó, ha legalább a makrók rendben vannak, nyilván nem elég, de sokaknál az is átkozottul el van tolva, ijesztő néha olyan étrendtervet látni, amiben fehérje és zsír max. nyomokban szerepel.


A csokival és a sütivel pont semmi baj a legtöbb embernél, mennyiség és főleg összetétel kérdése. Nekem segít a sütim, ma is az lesz. Alapból azért egyetértek, ezekkel óvatosan bánjunk s tudjuk, mit csinálunk. De van, aki egy édességmentes, neki sivár diétán 2 napig sem bírná.

2017. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok az egyszerű ember. Nekik tényleg hiába magyarázod, hogy mikro-makro, kalória, meg egyebek. Egyszerűbb neki azt mondani, hogy ne zabálj cukros-lisztes sz@rokat, így gyümölcsöt se nagyon. A legrosszabb, hogy igazából nem is akarják, csak nyávognak. Nincs akaraterejük, nincs kitartásuk, lusták és meg sem próbálnak változtatni ezen. Ez pedig nem csak a fogyókúrára igaz, hanem úgy en bloc az életükre. Ez egy típus. Elégedetlen a munkájával, de nem változtat. Tudatlan, de nem tanul. Kövér, de nem tesz semmit a nyafogáson kívül. Sokszor azt érzem, hogy ezeket a kérdéseket csak azért teszik fel, hogy megerősítést kapjanak, hogy nekik nem megy. Nemtörődöm, érdektelen, céltalan emberek. Rengeteg vannak. Nem tudsz nekik segíteni, hiába próbálsz, mert nekik nem lehet. Saját magával kéne megértetnie, hogy kőkeményen változtatnia kell az életén és kitartani, de helyette ezt senki nem tudja megtenni, így hiába próbál nekik az ember kedvesen segítséget nyújtani.
2017. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Előző, kitartás? Az ijesztő. Inkább hisz a heti 8 kiló fogyásban, mert az álmaiba az passzol... Inkább nem eszik SEMMIT, de nehogy már rendesen mozogjon.

Sokféle fogyni vágyó van, de ha a lustaság és türelmetlenség tudatlansággal párosul, az igen érdekes helyzeteket hoz. S akkor jönnek a nőimagazinok legdurvább fogyókúrái a még durvább hazugságokkal a fogyási ütemről... S a homo sapiens példányai ezt megeszik. Huh.

2017. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ennèl már csak az a jobb, amikor valaki egy tábla csokit eszik egy egèsz nap, ès le akar fogyni. Aztán csodálkoznak, ha pár hèt után rosszul lesznek, össze esnek stb.
2017. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Abban nincs igazatok, hogy aki nem tud lefogyni, az az élet többi területén sem kitartó. Krvára nem így van. És egy ropi is lehet full sikertelen az élet többi területén.
2017. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik munkatársam is fogyózik. És arról panaszkodott hogy 3 napja nem fogyott. Mert eddig 2 hét alatt fogyott 8 kilót. Ja és ő nem koplal. Hiába mondtam hogy max heti 1 kiló a normális. Hiába mondtam hogy ez koplalás. Majdnem úgy jön ki hogy én irigylem. Sötét mint az éjszaka.
2017. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!