Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak bebietelt eszek 2...

Ha csak bebietelt eszek 2 hetig akkor azzal fogyhatok? Mandulamutet miatt kerdezem es nem szeretnek sulyt veszteni mert igy is 44 kg vagyok.

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit?
2017. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Napi 1 uveg plusz amit a korhazban adnak abbol par kanallal
2017. okt. 10. 16:33
 3/9 anonim válasza:
69%
Ne tedd. Borzasztó vékony lehetsz amúgy is. A pépes kaja megragad a torkodban, sokkal rossuabb lesz.
2017. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
A bébiételes üvegen rajt a kalória. Meg lennék lepve erősen, ha 2000 kalóriát tartalmazna egy üveg. Szóval igen, fogyhatsz. Nincs hozzátartozód, aki turmixolna neked normális, vitaminokban, zsírban-fehérjében-szénhidrátban megfelelő összetételű ételt arra az időre, amíg nem tudsz rendesen nyelni?
2017. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem véletlenül vagy anorexiás. Sajnálod magadtól a kaját vagy ennyire csórók vagytok?
2017. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 üvegtől nyilván fogysz, akkor is, ha már eleve vékony vagy. Ha sok kalóriát vinnél be belőle, akkor nem fogynál.
2017. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ennél 2 hétig bébiételt? Én mandulaműtét után már másnap főzeléket kaptam a kórházban, és egy héttel később már bőven szilárd ételeket ettem.
2017. okt. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell bébiételt enni....

9 voltam amikor kivették mindkét mandulám.

A kórházban másnap párizsi + kenyér volt a reggeli...

Egyébként is 1000+1 variáció van normális kajára. Főzelék,leves, törtkrumpli, ha nem akarsz darabisat enni. + én sok jégkrémet ettem utána.

Ha valóban nem akarsz fogyni, van megoldás csak akarni kell.

2017. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyél fagyit, abban sok a kalória és még a torkodat is hűti
2017. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!