Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Az arcjóga/arctorna segít a fogyás utáni "lógó" arc eltüntetésében?

Régen kövér voltam és ahogy fogytam az arcomon szinte lóg a bőr főleg amikor futok, ugrálok nagyon csúnyán lotyog.

Hogy lehetne ezt eltűntetni?

16/l

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, arc, arctorna, arcjóga, arcápolás

2017. okt. 12. 19:35  Privát üzenet  

A válaszok

plasztikai úton. lógó bőr máshogyan sehogy nem tűnik el.

"Régen kövér voltam " - Mondja ezt egy 16 éves. Azért ha ilyen fiatalon lógó bőr marad rajtad, az extrém túlsúlyt feltételez, azaz legalább 40 kg-ot adtál le. Avagy eszetlenül fogytál és ezért lóg. Nekem 28 évesen, 33 kg fogyás után sem lóg semmim, a hasam sem, mert mozogtam, és lassan, terv szerint fogytam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. okt. 12. 21:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy értem nem egyszerre adtam de ahogy leadtam az arcom beesett lett és látszik hogy nem olyan feszes. Nem a bőröm lóg hanem úgy az egész arcom és ne olyan durva 80 éves néni arcot gondolj de azért látszik.

# 2/6Időpont 2017. okt. 13. 15:08 Privát üzenet

Nem segít

Én régen "tokatornával" próbálkoztam, az sem volt jó semmire

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2017. okt. 14. 11:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak?

# 4/6Időpont 2017. okt. 14. 12:05 Privát üzenet
1000mg c vitamin napi 3-4x. Ez pörgeti a bőr kollagéntermelését. Plusz jó minőségű arckrém, estére kókuszolaj vagy vazelin. Plusz maszírozd az arcod bőrfeszesítő krémmel.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 27. 10:50 Privát üzenet
Most komolyan, mi az az arcjóga?

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 27. 22:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek milyen bőrfiatalító eljárás, kezelés, módszer vált be?
A Bioptron lámpa használata segít az arcideg bénulás kezelésére/ Bell-féle bénulás/? Jelenleg arctorna és arc masszírozás kezelést kapok.
Lehet az arcunkból fogyni? Hogyan? Arctorna?
Hogyan lehet feszesÍteni az arcot?
Az artorna segíthet?
Használja valaki otthon a RIO PROLIFT arc izomstimuláló készüléket? Ha igen milyen hatása van? Érdemes venni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!