Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Az arcjóga/arctorna segít a fogyás utáni "lógó" arc eltüntetésében?

Régen kövér voltam és ahogy fogytam az arcomon szinte lóg a bőr főleg amikor futok, ugrálok nagyon csúnyán lotyog.
Hogy lehetne ezt eltűntetni?
16/l

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, arc, arctorna, arcjóga, arcápolás

10-12 19:35  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
plasztikai úton. lógó bőr máshogyan sehogy nem tűnik el.

"Régen kövér voltam " - Mondja ezt egy 16 éves. Azért ha ilyen fiatalon lógó bőr marad rajtad, az extrém túlsúlyt feltételez, azaz legalább 40 kg-ot adtál le. Avagy eszetlenül fogytál és ezért lóg. Nekem 28 évesen, 33 kg fogyás után sem lóg semmim, a hasam sem, mert mozogtam, és lassan, terv szerint fogytam.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 10-12 21:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy értem nem egyszerre adtam de ahogy leadtam az arcom beesett lett és látszik hogy nem olyan feszes. Nem a bőröm lóg hanem úgy az egész arcom és ne olyan durva 80 éves néni arcot gondolj de azért látszik.

# 2/4Időpont 10-13 15:08 Privát üzenet
Nem segít
Én régen "tokatornával" próbálkoztam, az sem volt jó semmire

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 10-14 11:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak?

# 4/4Időpont 10-14 12:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Bioptron lámpa használata segít az arcideg bénulás kezelésére/ Bell-féle bénulás/? Jelenleg arctorna és arc masszírozás kezelést kapok.
Kinek milyen bőrfiatalító eljárás, kezelés, módszer vált be?
Lehet az arcunkból fogyni? Hogyan? Arctorna?
Hogyan lehet feszesÍteni az arcot?
Az artorna segíthet?
Használja valaki otthon a RIO PROLIFT arc izomstimuláló készüléket? Ha igen milyen hatása van? Érdemes venni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu