Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az arcjóga/arctorna segít a...

Az arcjóga/arctorna segít a fogyás utáni "lógó" arc eltüntetésében?

Figyelt kérdés

Régen kövér voltam és ahogy fogytam az arcomon szinte lóg a bőr főleg amikor futok, ugrálok nagyon csúnyán lotyog.

Hogy lehetne ezt eltűntetni?

16/l



2017. okt. 12. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

plasztikai úton. lógó bőr máshogyan sehogy nem tűnik el.


"Régen kövér voltam " - Mondja ezt egy 16 éves. Azért ha ilyen fiatalon lógó bőr marad rajtad, az extrém túlsúlyt feltételez, azaz legalább 40 kg-ot adtál le. Avagy eszetlenül fogytál és ezért lóg. Nekem 28 évesen, 33 kg fogyás után sem lóg semmim, a hasam sem, mert mozogtam, és lassan, terv szerint fogytam.

2017. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem egyszerre adtam de ahogy leadtam az arcom beesett lett és látszik hogy nem olyan feszes. Nem a bőröm lóg hanem úgy az egész arcom és ne olyan durva 80 éves néni arcot gondolj de azért látszik.
2017. okt. 13. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem segít

Én régen "tokatornával" próbálkoztam, az sem volt jó semmire

2017. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?
2017. okt. 14. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1000mg c vitamin napi 3-4x. Ez pörgeti a bőr kollagéntermelését. Plusz jó minőségű arckrém, estére kókuszolaj vagy vazelin. Plusz maszírozd az arcod bőrfeszesítő krémmel.
2018. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, mi az az arcjóga?
2018. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!