Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a diétás, fogyókúrás...

Mik a diétás, fogyókúrás élelmiszerek?

Figyelt kérdés

Konkrét élelmiszerekre gondolok, nem ételekre.

Köszönöm!



2017. okt. 13. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony kalóriaértéke van például a zöldbabnak, az uborkának, a paprikának, a spenótnak vagy a káposztának, de ez nem jelenti azt, hogy jó lesz a fogyókúrás étrended, ha csak ezeket fogyasztod.
2017. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, akkor kalóriára kell figyelned. Van interneten számláló...
2017. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Zöldség, bogyós gyümölcsök, sovány tejtermék, csirkemell.


De mondjuk konkrét diétás élelmiszer mint fogalom nem létezik :D

2017. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az elozoek mar irtak nincs fogyokuras kaja.Viszont amikor fogyoztam ilyeneket ettem: zabpehely,turo,tojas,naturjoghurt,alma,abonett,uborka,paradicsom,csirkemell,salata.De amugy barmit ehetsz,ha a kaloriakereteden belul maradsz.Nehogy raszokj arra a par dologra ami "fogyokuras ezert csak ezt eszem".Ne vonj meg magadtol semmit,csak csokkentsd az eddigi mennyisegeket es mar ugy is tudsz fogyni.
2017. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Nekem a zsíros, fehérjedús alapanyagok tartoznak a fogyáshoz jó ételek körébe és a többivel érdemes vigyáznom. De van, akinek teljesen máshogy néz ki ez.

Azért kevéske zöldség és bogyós gyümölcs szinte mindenkinek befér, még nekem is. De diétásnak nem nevezném őket, mert csak hozzák a kalóriát, nem laktatnak. Másnak viszont akár sok cukrosabb gyümölcs is jó lehet, főleg, ha van hozzá elég nagy kalóriakerete.

Az átlagembernek a gyors ch általában előnytelenebb, a rostosabb, lassabb ch okés, bár mennyiség kérdése, természetesen... A fehérje jól laktat és fontos, a zsír esszenciális, de nem kell belőle sok, viszont a ch-nál jobban laktat. De vannak egyéni különbségek.

Diéta kérdése, mi diétás, ember kérdése, mi laktató. S aki könnyen jóllakik, az fogyhat nem laktató ételekkel is, a jó laktató hatás akkor fontos, ha akármilyen étrenddel nem tudunk éhezés nélkül fogyni.

Én pl. most alig tudok enni (pedig ez sosem volt rám jellemző, sőt), így emeltem a nem laktató ételeim mennyiségét és egyáltalán nem eszem kalóriaszegény ételeket, minimális zöldséget leszámítva. Így sikerül elérnem, hogy ne koplaljak, csak tempósan fogyjak.

2017. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha üdítőt is iszol akkor a ligtht - ot válaszd, és ha vacsorára kenyeret eszel akkor úgy edd, hogy csak kevés margarint, vagy vajat, és kevés szalámit tegyél rá! Az is fontos, hogy lassan egyél, és élvezd az evést, és ne legyél dugig tele!
2018. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Diétás étel a banán, a narancs, a savanyúság, a gabonapehely, uborka.
2018. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!