Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor legyen az első csalónap?

Mikor legyen az első csalónap?

Figyelt kérdés

Eléggé macerás helyzetbe kerültem.

3000 kcalt ettem átlagosan, ezt csökkentettem 2500ra, majd 2250re. Egy 2000 kcalos clean eating étrendet követtem, és mellette 500/250 kcal egészségtelenet ettem, így szoktam le róla. Utána 2000 kcalt ettem, majd 1800at, és végül 1600at. Eddig csak 1 kilót fogytam. 3 hete eszek CSAK egészségeseket, de csak ezen a héten kezdtem az 1600 kcalt.

Akkor mikor tartsak csalónapot? (Mert kaptam egy magyon apró, álítólag egészséges sütit-bár szerintem cukros, de mindegy- és nem szeretném elszomorítani az illetőt, hogy nem eszem meg, meg jövőhéten bejött egy pizzázás az osztállyal:/ mert egyébként semmi kedvem nincs a csalónaphoz egyelőre)



2017. okt. 13. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Most edd meg, amíg friss!


Hány éves vagy és milyen magas? Az 1600 kevés!!!

2017. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Amikor akarod, akkor tartsd a csalónapot. Ha nem lenne a süti, azt mondanám, ne tartsd sosem, minek? De ha akarsz tartani, tarts, bármikor. A diétádat úgyis megszeged akkor, a fogyásodhoz viszont semmi köze, ha a kalóriákkal nem szállsz el.
2017. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

fogyókúra szempontjából pont olyan a csalónap, mint egy szerről lejött dorogos megkísértése... :)

igazából minden csaló nap kockázat.


és ahogy írod, nincs is kedved hozzá.


így nagyon egyszerű, még ne legyen csalónap...


akkor legyen csalónap, ha már majd megőrülsz érte, mikor már 2-3 hónapja kitartasz, és már a sok áldozat miatt egy csalónap után azt érzed, nem adod fel, mert már eddig eljutottál.


engem a csalónap ingatott meg, és 4 hónap kitartó fogyó után már csak akadozok... igaz, nekem az első 2 hónap motivált a heti fél kiló fogyással, a második két hónap után meg letört a lelkesedésem, mint a bili füle, mert alig több mint 1 kiló jött le :(

súlyfeleslegem durván az ideális 8%-a, nagyon lassan fogyok.


én amúgy 1300 kcal felett már hízok, 1200 körül eszem. pici vagyok (160 centi) és már nem mai darab... (40 éves) :) ez van... :)

kitartás! :)

2017. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat(:

Csak mert azt olvastam, a fogyókúra/tiszta étkezés kezdetétől számolva 1 hónap az 1 csalónap, és nem tudom,hogy a tiszta étkezéstől vagy az 1600 kcaltól számoljam.

Bár szerintem inkább utóbbi, mert eddig csak csökkentés volt, nem hinném,hogy lelassult az anyagcserém.

#3 További sok sikert kívánok!

2017. okt. 14. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!