Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudna mondani valaki fogyáshoz...

Tudna mondani valaki fogyáshoz hatásos tippet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet!
2017. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészséges étrend + rendszeres sport.
2017. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kalóriadeficit + sport
2017. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Szüless jó genetikával
2017. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon nagy vonalakban kalóriadeficit de olvas utána erre is lehet használni a netet. Szerintem olyan nincs, hogy tuti tipp szinte mindenkinél más működik jobban.

2017. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Való igaz, hogy kevesebbet kell enni. Ha éhes vagy,igyál meg egy pohár vizet, teát, esetleg 2-3 dl meleg levest.
2017. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha rizs, teszta, burgonya es kenyer helyett zöldseget eszel (pl rizs helyett lereszelt leforrazott karfiolt eszel, spagetti helyett zuccinit, salatalevellel keszitheto szedvics/hamburger) a lehetosegek csak a fantaziadon mulnak! Emellett testmozgas, ha nem vagy sportos a napi seta is mozgas legalabb is amig belejossz..Es legyel turelmes! A gyors fogyas nem jo fogyas es hamar visszajon! En 62kg-rol indultam most 56kg-on allok es jol erzem magam mind ezt 8het alatt ertem el napi 15000-20000 lepessel...Egy percig sem eheztem, edesseg helyett gyumolcs/smoothie neha pedig egy-ket kocka 70%-os csoki😊

Sok sikert!

2017. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moon_Walker ***** válasza:

kevesebbet kell enni, mint amire épp szüksége lenne a szervezetnek.


gyomorsavlekötő tud segíteni az éhségérzet csökkentésében.

2017. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!