Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 153 cm vagyok és 64 kg....

153 cm vagyok és 64 kg. Hogyan fogyhatnék le gyorsan de kíméletesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni mondjuk tavaszra 50 kg-ra.

Hogyan sikerülhetne?



2017. okt. 19. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem jó a súlyod, nem kell fogynod. Viszont túl alacsony vagy, és inkább a növekedésre kellene összpontosítanod.175 cm-ig meg se állj.
2017. okt. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rendszeres sport, és egyél 500 kcal-val kevesebbet. Pl. nem használsz vajat, csak vizet iszol, és kisebb adagokat szedsz.
2017. okt. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves #1: akárhogy is szeretnéd, sajnos nőni már nem fogok ............

Kedves #2-es: köszi!

2017. okt. 20. 08:14
 4/10 anonim válasza:
Szinte teljesen ugyanígy vagyok. 150 cm 61 kg. (Részben a pajzsmirigy alulműködésem miatt) én most a sportra akarok ráhajtani nagyon, mert az evéssel nincs gondom. Kitartást neked is. Szurkolok, hogy sikerüljön leadni a felesleget :)
2017. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, megkérdezhetem mennyi idős vagy?

Tavaszig 4-5 hónapod van, ha elég kitartó vagy és nagyon akarod, akkor simán sikerülhet 14 kilónak lemennie;)

Naponta 1200-1500kcal-t vigyél be, emellett pedig rendszeresen sportolj, mozogj mindennap.

Készíts otthoni saját edzéstervet vagy járj el edzőterembe. Menj el futni vagy biciklizni heti 3x mondjuk, ha futni mész akkor kb 6-8km-t, bringával mehet 30km is, ha bírod;)

Esetleg eljárhatsz vmi sportra, úszás pl.

Sok sikert és kitartást kívánok Neked!:)

2017. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha 20 centivel magasabb lenne max akkor lenne jó a súlya, kedves első. Egyél egészségesen, figyeld a kalóriákat és mozogj.
2017. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Ha 20 centivel magasabb lenne max akkor lenne jó a súlya, kedves első." => Az első is azt írta, hogy legyen 20 cm-rel magasabb.........
2017. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az 5. hozzászóló leírta a lényeget. Persze ha nem tudsz több km-t futni, akkor mehet futás és gyaloglás felváltva (így elég hamar el lehet érni, hogy menjen pár km futás), de még a csak gyaloglás is jó lehet, ha ráérsz vagy az szimpatikus. De kismillió mozgásforma jó lehet, tornázhatsz, táncolhatsz, súlyzózhatsz, ésatöbbi. Általábana kombinált erősítés+aerob+kardió kombót ajánlom, de természetesen ennek a részhalmaza is jó lehet, attól is függ, mi a célod.


Válts egy jó életmódra, tavaszig még sok idő van s az életmódot abba sem kell hagyni, max. lazítani.

2017. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Jelenleg én is egy vizsgálat eredményre várok, mert úgy néz ki, nekem is alulműködésem van!


Kedves 5-ös!

Persze, megkérdezheted :) 21 éves vagyok most.


Kedves mindenki: köszönöm a tanácsokat, már mindent tudok, most már csak csinálni és kitartani kell

2017. okt. 20. 14:44
 10/10 anonim válasza:
Miért akar mindenki sovány lenni???? Láttad a Norbit c. filmet? Na , abba volt az a duci hölgyike , bomba jó nő volt! Csak lefogyott és maradt a nagy feje és a lötyedt teste!! Ilyen akarsz lenni? jó , a te test sulyod és az övé fényévekre vannak egymástol. Jó vagy te ugy ahogy vagy ,:)
2017. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!