Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy kövér vagyok?...

Igaz, hogy kövér vagyok? Miért lennék inkább csontvékony mint most?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 164 cm és 64 kg vagyok ez normális? Mármint, mist fogyókúrázom, de a fiúk megszólaltak, hogy dagadt vagyok. Sok lány az osztályomból vékonyabb, ezáltal a súlyom miatt önbizalmam lement a mélybe. Mindig amikor belenézek a tükörbe valamit találok magamon. Vastag a combom, széles a vállam, kövér vagyok, stb.... Külső szempontból a szüleim nyílván azt mondják, hogy csinos vagyok koromhoz képest, érett stb... Én ezt nem.így látom... Voltam csontvékony és biztos, hogy hülye gondolat-elmélet én simán lennék újra az, bár ekkor derült ki egy kisebb betegségem-allergiám, de én akkor voltam megelégedve magammal. Utcán is ha valakit látok egyből magamhoz mérem pl. csinosabb, vékonyabb ilyesmik. Köszönöm előre a válaszokat! 12,5/L
2017. okt. 20. 17:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
Kedves kérdező! Nem vagy az.😉
2017. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
12,5 éves lány vagy? Ahhoz sok, nem is kissé a 64kg.
2017. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem vagy magaddal megelégedve, akkor szerintem érdemes belekezdened egy fogyókúrába. Nem kell csont soványnak lenned, biztos vagyok benne, hogy most is szép vagy, de szerintem ha az énképed nem kielégítő számodra megpróbálhatnál kicsit többet mozogni, figyelni az étkezésedre. Te is jobban fogod magad érezni, ha tudatosan figyelsz a testedre. Sok sikert a továbbiakhoz! :)
2017. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
80%

Miért lennél kövér ?

Nekünk fiuknak alapol nem jön be , ha a làny egy csont vàz és nem a genetika miatt , hanem önértékelési gondok miatt .

2017. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Igaz. Túlsúlyos vagy.
2017. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
12,5 évesen NE fogyókúrázz! Tönkre tennéd az egészségedet. Max. mozogj sokat, és ne egyél sok édességet, ne igyál üdítő italokat. Még növésben vagy, pár év alatt sokat változik az alakod és a súlyod is.
2017. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ebbe írd be az adataidat, és meglátod:

[link]

Amúgy a 6-ossal egyetértek.

2017. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy kövér, de oda kell figyelned magadra. Nem kell fogyókúráznod, max a nasikat, cukros üdítőket hagyd el, és kezdj el sportolni, pl. futni. Fokozatosan vidd fel napi 5-7 km-re, rendesen melegíts be és nyújts. Tessék, egy kis inspiráció:


[link]

2017. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
79%

Én 166 centi és 59 kilogramm vagyok, tehát picit (tényleg picit) "vékonykább", de így se vagyok teljesen elégedett magammal, ahogyan te is leírtad. Testmozgás, az segít, és segitett nekem is. Önbizalomhiányod amiatt ne legyen, lehet, kicsit pufibb vagy az átlagnál, de kimondta hogy mindenkinek nádszálvékonynak kell lenni? :D

A fiúkat meg hagyjad, ebben a korban nagyon idióták tudnak lenni (tapasztalat), de ha bánt, ha nem, meg kell mutatni nekik hogy nem érdekel.


13/L

2017. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ezekkel a paraméterekkel, 12 évesen némileg túlsúlyosnak számítasz. Kövérnek azért nem mondanám, de kicsit oda kellene figyelned. Ahogy már egy másik válaszoló is írta, ne fogyókúrázz, csak figyelj kicsit jobban oda a táplálkozásra, és sportolj valamit.
2017. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!