Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Te a "cheat-day" napotokon...

Te a "cheat-day" napotokon mivel szoktatok bűnözni?

Figyelt kérdés
Légyszives az okoskodó szövegekkel hagyjatok, hogy "az igazi fogyókúrázó nem csal" meg hasonlók. Több hónapja életmódot váltottam, nagyon sokat fogytam már, de muszáj hetente-kéthetente tartanom 1 napot, amikor kicsit kilenghetek, különben falás rohamaim lennének.
2017. okt. 21. 15:59
 1/5 Wackler válasza:
Kedves kérdező. Nekem is van ilyen napom, 2 hetente egyszer. Általában gyorskajáldába szoktam menni, hogy teletömjem magam az egészségtelen szarokkal. Ha ez megvan akkor megint két hétig a normál étrend. Remélem segítettem
2017. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Változó.

Sült krumpli, zöldborsófőzelék, vajas-mézes-kenyér, csirkecomb, nem erősen szénhidrátszegény házi süti, alma... Mikor mi. Életmódfüggő is ez. Most a szőlő nem kilengés, mert szezon van és minden nap eszem (hedonista vagyok és a szuper szőlőm idén terem először, még szép, hogy nem hagyom ki. fogytam azzal is). 2 hét múlva visszatérek a ketogén étrendemhez s ez sok ételt tiltólistára tesz.

Van, akinek minden belefér, mert csak a kalóriadeficitre megy rá s nincs étele, amiből nem tud keveset enni.

S rendes életmódon van, akinek nem kell csalni. Vagy nem más étellel, max. mennyiséggel.


Ez a te fogyásod, a te szabályaiddal. Hogy heti hányszor csalsz és mivel, az a te dolgod, csak váljon be.

1-2 hetente egy nap az szerintem nem vészes, de nehogy akkor már elszállj és betegre edd magad, egyesek azt csinálják s az nem jó.

2017. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt azért még szeretném hozzátenni, hogy az nem bűnözés, hogy eszel valamit az általad kitalált szabályokon túl.

Nem szeretem ezt a szót evéssel kapcsolatban. Evéssel bűnözni az az, ha megeszed a szomszédot, de legalább a szerelmetes kutyáját.

2017. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rantotthus,makosteszta,sutik,spagetti,peksutemenyek reggelire.
2017. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bolognai tészta, lasagne, fagyi. Cheat-day-re igenis szükség van. :)
2017. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!