Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belassult anyagcsere mennyi...

Belassult anyagcsere mennyi ido utan all vissza?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy idoszakom amikor koplaltak es elegge belassult az anyagcserem. Akkor 1200 kaloriat ettem. Most fokozatosan novelem a kaloriat, mar 1500kcalnal tartok de mar 4 kilot hiztam 2 het alatt:( sportolok es egeszsegesen eszem pedig. Ugye nem fogok 100 kilosra hizni? Visszafog fordulni a hizas? Mindig szalkas es izmos voltam es kezdek pocskosodni. Nem akarom :( ugye eltunik majd a haj?
2017. okt. 21. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1500 kcal mellett (ha tényleg annyi) nem hízhatsz, főleg ilyen ütemben nem. A súlyváltozásod nem hízás.
2017. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szűztea kapszula
2017. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 1200-zal tartasz súlyt, akkor 1500-zal 2 hét alatt maximum 0,6 kilót hízhatsz. A semmiből nem lesz zsír, akármennyire is ebben hisznek egyesek. A zsírhoz be kell vinni a neki megfelelő kalóriát, pluszban.


Az anyagcsere változásai egyéniek, nem lehet megmondani, mikor áll vissza rendes szintre.

Én tovább folytatnám az 1500 kcal bevitelét (ez is elég kevés étel, de lassú anyagcserénél ez lehet a jó), s ha tovább híznék, inkább többet mozognék. Ha elég sok mozgás mellett hízol ennyivel, akkor feladom és részvétem, ez nagyon nem normális, keress szakembert vagy nem tudom.

2017. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az étrendeden nem változtatsz, a hízás nem fog "visszafordulni". Miért nem? Mert több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz. Ne kalóriát számolj, hanem fehérje-szénhidrát-zsir bevitelt, gramban.


[link]

2017. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!