Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mozogjak hétköznap és mit?

Hogyan mozogjak hétköznap és mit?

Figyelt kérdés

Hétvégén annyi energiám van és most is úgy elmennék futni egy jót a sötétbe de hétköznap meg úgy lefáraszt az iskola és semmi kedvem mozogni csak kávézni és ülni a teraszon. Próbáltam rávenni magam, sírva mentem el futni és persze hogy 5 percenként álltam meg. Hétvégén egyhuzamba szoktam 50 percet. Mit sportoljak hétköznap? Tornázni utálok, edzeni is, sétálni nagyon szeretek de gondolom attól nem fogyok majd.

18/l


2017. okt. 21. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

De, a séta is jó, persze nem attól fogsz, hanem a megfelelő táplálkozástól. Ha van rá időd, akkor azért sokat jelenthet. Jópár évig napi 2-3 órát gyalogoltam tempósan, hegyen, az azért nem elhanyagolható egy kisebb kalóriakeretnél. Én nem fogytam, mert sokat ettem, de az más lapra tartozik.

Ha hétvégén sokat tudsz futni, az azért számít. 2 aktív nap a héten s 5 lightosabb, ez nem rossz.

Biciklizni sem szeretsz?

2017. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a seta is jobb,mint a semmi. probalkozz esetleg a jogaval.
2017. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hétköznap Rubint Réka 20 perceséből választok. Ha nagyon nem vagyok jó paszban akkor a 20 percet kibírom. Ha jobban megy akkor 40 perc. Kb hétfő- szerda- péntek. Hétvégén többet tornázom. Próbáld ki 20 perc igazán nem sok. Akárhogy is lehet 20 percet szakítani. Aztán hétvégén meg futsz.
2017. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hétköznapjaim nekem is szürkék, semmi kedvem kimozdulni, inkább suli után csak otthon punnyadni, telefont nyomogatni.

De szerencsémre van egy kutyusom, aki igényel napi legalább 2-3 óra sétát:) Szóval ha lehetőséged van rá, ajánlom, hogy szerezz be egy kiskutyát, akivel muszáj lesz elmenned sétálni, akkor is, ha hideg van és esik az eső. Nekem legalább is nagyon jó motiváció:)

Illetve a napi pár óra séta mellett biciklivel járok suleszba, ami igaz nem sok(15-15perc oda-vissza), de több, mint ha busszal járnék;)

2017. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!