Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni, mert...

Le szeretnék fogyni, mert meghíztam az elmúlt fél évben. Így kb mennyi idő alatt lesz látható változás?

Figyelt kérdés

Tavaly bomba alakom volt, de kb fél éve sok minden összejött és az evésbe menekültem. Nassoltam rengeteget, csokik, cukros üdítők, stb. Ez meg is látszott, mert feljött 10 kg... Hogyan kezdjek hozzá a fogyáshoz? Ha kevesebbet eszem és egyáltalán nem eszem édességeket, meg cukros üdítőket, plusz heti 3x futok és itthon tornázom akkor mennyi idő alatt érhetek el kb eredményeket?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)

18/L

165 cm/62 kg



2017. okt. 21. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hamar. Ha tényleg leállsz a sok édességről.
2017. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha az édességeket teljesen elhagyod, akkor pár hónap alatt újra bomba alakod lesz. De ne akarj túl gyorsan leadni, mert a bőröd nem tud regerálódni olyan gyorsan. Gondolj arra, hogy ez a 10 kiló plusz sem egy éjszaka alatt jött fel rád... Szerintem - saját tapasztalat alapján - max. heti 0.5 kg-s fogyás ideális. De ha Nálad több belefér, azt úgy is látni fogod a tükörben.
2017. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!