Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki kezd mostanában fogyókúrába?

Ki kezd mostanában fogyókúrába?

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én pár hónapja fejeztem be, és tartom az elért súlyomat. (98-ról 65.5-re, 177 cm, lány). Ha kérdésed van hozzá, tedd fel!
2017. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

En 2 honapja kezdtem, uh mondhatni meg az elejen vagyok. :-) meg a lelkesedes is tart.

Eddig 7-8 kg ment le.

Celom december vegeig -20! :-S

Sajna van mibol.


Eletnod valtassal probalkozom egyebkent. Augusztus vege ota nem eszem cukrot, lisztet. Ezeket lecsereltem, alternativ dolgokra. Magamnak sutom a pekarut, a sutit, megreformalom a hagyomanyos eteleket. Nincs hianyom semmiben. Nagyon elvezem! :-D

Figyelek persze a kaloriara is, 1200 korul eszem egy nap.

A torna is be van iktatva, fel ora naponta, itthon. (erre sajnos nem mindig szakitok idot)


Irj, ha van kerdesed,vagy ha kell némi inspiracio.

2017. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, én ma kezdtem el.

Illetve csak este, ma még elég sokat ettem, de úgy kezdem a számolást, hogy ma este 7-től.

Cél:Karácsonyig 13-15kg minusz.

2017. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hete kezdtem. Nincs cél kg, egyszerűen addig szeretném csinálni, amíg elégedett nem leszek a tükörképemmel.:)
2017. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia én most kezdtem 1 napja, ha valaki szeretne nyugodtan írhat és beszélhetünk róla. :)
2017. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap kezdem. Ma mindent elterveztem, napirendek, edzéstervek, étrendek.
2017. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja.
2018. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!