Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesen nagyon sok kilót...

Terhesen nagyon sok kilót felszedtem olyan durván 25kg ami nagyon meglátszik nem érzem így se nőnek magam se szexinek egyszóval nem érzem jól magam sose voltam molett diétázni se dietaztam soha mit csináljak mit egyek vagy valami tippetek van?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoptatsz még? Rajtam még 13 kiló van szülés után. 165 cm vagyok 68 kg. Én kalóriát számolok 1200 kalória 800-1000 deficittel és tornázok, futok.
2017. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szénhidrát visszafogása és a fehérje növelése jó megoldás. Sajnos terhesség és szoptatás alatt az ember nagyon kívánja a ch-t, de muszáj észre venni, hogy ezek néha üres kalóriák.

Cukorral le kell szàmolni. Igazaból én nem voltam híve, hogy testépítőket vagy fitness modelleket hallgassak végig. De youtube-on rengeteg étren/életmód videót néztem meg és nagy hatással voltak rám. Nézegesd meg te is, hátha.

2017. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatok ezért is akarok már lefogyni
2017. okt. 23. 00:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 39/165/69 vagyok, négy és fél hónapja szültem, három hete számolom a kalóriát és próbálok mozogni.Számomra a kalóriaszámolás az egyetlen ami súlycsökkenéshez vezet, még sosem tudtam fogyni semmilyen más diétával sem.A második gyerkőc születése után 14kg-fogytam így négy hónap alatt.Aztán abba hagytam az egészet, egyáltalán nem figyeltem mit eszek, így évente jött vissza egy-egy kg.Remélem most is lesz eredménye, még nem mértem magam, majd csak a negyedik hét végén fogom.
2017. okt. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm. Ez nagyon izgató!
2017. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!