Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyan fogyókúrás...

Dacy1234 kérdése:

Vannak olyan fogyókúrás módszerek, amik nektek is beváltak?

Figyelt kérdés

Az interneten nagyon sok hasonló dologról van szó, én most mégis a ti tapasztalatotokra vagyok kiváncsi.

Mik azok a módszerek (táplálkozás, sport, zöldségek, gyümölcsök, stb.), amik nektek is beváltak..?

Én is most szeretnék fogyókúrázni, és szeretnék pár tippet, vagy tanácsot afelől, hogy hogyan táplálkozzam, vagy mit érdemes csinálni a nagy hatás elérése érdekében.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2017. okt. 23. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kalóriaszámlálás a legbiztosabb módszer.
2017. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem legegyszerubb fogyas a ketogen dieta volt, viszont szerintem azt is figyelembe kell venni hogy nem lehet a sajat testedet sanyargatni mert nem fogod sokaig birni szoval ha elerted az idealis testsulyod onnantol kezdve alj at egy neked kenyelmes etrendre es ne erdekeljen h nem ugy nezel ki mint a modellek.
2017. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg kell találnod a saját módszeredet...


Nekem pl. zsíradaptáció után a ketogén diéta (vagy valami szénhidrátszegényebb, időszaka válogatja, melyik könnyebb) erős időszakos böjttel (mondjuk napi egy evés), nem kevés mozgással, igen jó étrenddel, tervezéssel s egy kis önfegyelemmel (bár a zsír- és zöldségminimalizálás már eleve követel némi fegyelmet, pedig már nagyon régen gyakorlom... nekem ezek kiemelkedően magasak lennének alapból, szóval minimalizálva sem kicsi a mennyiség) már ad egy egész jó esélyt. A fogyás nem garantált, de azért határozottan lehetséges.


Ez rajtad szerintem nem segít, keveseknek szükséges, illetve jön be a fenti.


Találd meg a neked sikert hozó egészséges életmódot. Mozogj, egyél rendesen s több-kevésbé szolid deficittel fogyj le.

Mozgás terén nekem az aerob viszi a prímet, mellé kis kardió s erősítő edzés elég jó kombónak tűnik ;)

A szénhidrátcsökkentés egész jó tanács általánosan, de ha arra jössz rá, hogy neked nagy aktivitás kell rengeteg gyümölccsel s persze emellé jó táplálkozással, akkor csináld úgy. Csak mert sokunknak nem jó a rengeteg cukor a gyümölcsből (pl. mert nincs akkora kalóriakeretünk vagy éhessé tesz vagy szénhidrátmérgezést kapunk), neked lehet ideális. Nem lehet tudni.

2017. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be:


- kalória és szénhidrát számolás

- napi minimum 3 l víz

- semmi cukor, finomliszt

- inkább zöldség, sovány hús, túró, tojás stb.

- max. két naponta 1 óra edzés (futás, gyors gyaloglás, súlyzós - és saját testsúlyos gyakorlatok)


Fogyni fogyok csak az étkezéstől is, de az edzés rá segít, és formásan fogyok tőle. Arról nem is beszélve, hogy imádom:).

2017. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!