Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek egyszer...

Sikerült már valakinek egyszerre több kilót leadni? Hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

El szeretnek kezdeni fogyozni. Leginkább a hasambol szeretnek leadni (persze edzenek).

Hogyan kezdjem? Étrendet vezessek be? Szerintetek feherjeturmixot is innom kellene? (Azt olvastam úgy könnyebb meg formálni a testet). Van itt olyan nő aki feherjeturmixot iszik és edz? Mik a tapasztalatok? Van hátránya? Ferfiaktol is elfogadok bármilyen tanácsot aki ebben jártas. Köszönöm a válaszokat! :)



2017. okt. 23. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két héten át minden nap reggeltől estig ástam, gereblyéztem és kapáltam a kertben, így sikerült egyszerre több kilót leadni.
2017. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan kezdjem?"

Az elején felejtsd el a fehérjeturmixot, felesleges.

Teljes étrend(életmód)váltás.

Minimális (finomított)cukor, 0 hagyoányos kenyér, krumpli.

Rendszeres ékezés, sok zöldség - hús. Minimális előregyártott készétel.

Rendszeres folyadékbevitel.

Ha ez megy rutinból (tehát a kaja rendben) és elindultak a kilók akkor elkezdhetsz az edzésen agyalni (és majd a kaját igazítani).

2017. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fehérjeturmix akkor kell, ha valamiért képtelen vagy rendesen enni s a szükséges fehérjét bevinni... Ezt nem értem, de sokaknak gondja van vele.

Ha tudsz rendesen enni, nulla értelme van, sőt, az nem egészséges, ha elszállsz a fehérjével (OK, kis túlzásnál csak felesleges, illetve ha így laksz jól deficitben, akkor esetleg bevállalhatod).

A minőségi fehérjeturmix jobbára fehérje, illetve némi édesítő, aroma, ilyesmik. De natúr is van. Nézd meg az összetételét, én sosem ittam, sosincs gondom a fehérjével. Egyes édesítők végülis lehetnek rosszak, de sokkal rosszabb ételeket veszel a boltban, hacsak nem vagy igencsak egészségtudatos. Nem káros anyag, nem csodaszer, fehérje.


A fő kérdésedet nem értem. Mi az, hogy egyszerre? 1 nap alatt nem ugrik le több kiló zsír, egy fogyási életszakaszban pedig nyilván mehet sok is...


Egy jó étrend erősen ajánlott, igen.

2017. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Uyanaz mint az első. Tegnap felastam a kertet lement 1 kg (jó nyilván víz).

Szerelmes voltam - 6 kg. (plátói)

2017. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Levágtam a lábam.
2017. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, több száz kiló vasat adtam le. Méh telepre kellett vele menni.
2017. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen. Elkezdtem cigizni és így nem volt étvágyam.
2017. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!