Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék 1-2kg lefogyni?

Hogy tudnék 1-2kg lefogyni?

Figyelt kérdés

Főleg a hasamrol kene de tudom hogy nincs helyi fogyás

Most elkezdtem esténként popsi Es has gyakorlatokat amiket egy tanárom mutatott vagy epp a neten találtam

De nem tudom megis mivel kezdjem kezdokent

Szóval legyszives írnatok olyan gyakorlatokat amivel ezt a pár kilót leadhatom? Otthon szeretnem ezeket elvégezni :)



2017. okt. 24. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyakorlat fogyaszt, hanem a kalóriadeficit. A gyakorlatokkal izmosodhatsz, megfelelő feltételek esetén. A zsírvesztés az étkezéseden múlik.
2017. okt. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 kg semmi, ennyit naponta fogysz és hízol.
2017. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mozgás sokat tud segíteni, persze az étkezésre is erősen oda kell figyelni.

Egy egyszerű otthoni gyakorlat kezdetnek:

1. Állva 20 térdemelés

2. Ülő helyzetben a hát 45 fokban megdöntve hátra, lábak enyhén megemelve, behajlitva végezz törzsfordítást egy 1,5 literes teli ásványvizes palackkal.

Ezt a 2 gyakorlatot ismeteld 5x.

A végén 20 másodperc statikus hasizomgyakorlat (angolul: plank) időtartamot lehet napról napra emelni.


Kesöbb kiegészítheted egyéb gyakorlatokkal, hogy ne legyen unalmas, novelheted az edzés időtartamát.

Tornázz valami pörgős zenére :).

2017. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanácsokat

Utolsónak különösképp :)

2017. okt. 24. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
#3 lol a nagymamám tornázik így. Kérdező ezzel semmit nem fogsz fogyni. Kezdj el futni, vagy zumbázni...ne ilyen nyugdíjas tornákat csinálj mert semmi hatása nem lesz.
2017. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!