Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos fogyasztó módszer a...

Hatásos fogyasztó módszer a gyomorszűkítő műtét?

Figyelt kérdés
Mert én alávetném magam a beavatkozásnak. Első sorban orvosok válaszát kérném, de más is válaszolhat.

#műtét #gyomorszűkítés #gyomorszűkítőműtét
2017. okt. 29. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván...
2017. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
persze. ha lusta vagy, nem megy az önkontroll, nem akarsz megdolgozni a testedért, akkor jó módszer.
2017. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A gyűrű vagy a bypass? A gyűrűvel lassan fogsz fogyni , a bypass meg pár hónap alatt ledarálja róllad a kilókat. De ha nem vagy súlyosan kövér nem sok értelme van...tb sem támogatja szóval drága is lenne.
2017. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Az elején igen, de simán vissza lehet hízni utána, hisz csak az adagok méretét korlátozza, gyakoriságot nem, ill. a gyomor szuperül tágul. Ha jól emlékszem a statisztikákra, öt éven belül a műtöttek több mint fele visszahízik.
2017. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Emberfüggő is ez, van, aki simán túleszi magát továbbra is. Nehéz, fáj neki, de az elszántság sok mindenre képes, akkor is, ha igazából ő fogyni szeretne, de az ételfüggősége túl erős...


Elég értelmetlennek tartom az ilyesmit, hacsak nem olyan kövér s változtatásra képtelen az ember, hogy vagy ez az esély, vagy a temető.

2017. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Biztos..

De nem lenne 1xűbb egy pöppet odafigyelni a kajolásra és megmozdulni?

2018. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 IRIS B. ***** válasza:
77%

Heló, látom, már lassan 1 éves ez a poszt, de azért írok hozzá.

Én rászántam magam a gyomorszûkítésre és nagyon örülök neki, mert fantasztikusan mûködik. Több féle módszer van, én a gastric sleeve-t (csôgyomor) választottam. Laporoszkópos mûtéttel eltávolították a gyomrom 80%-át.

162 cm-s magassághoz 108kg voltam. Egész életemben kínlódtam a diétákkal, gyötörtem magam a sporttal, több kevesebb sikerrel és ebbôl elegem lett. Mûtét óta, 5 hónap alatt fogytam 30 kg-t, még 10-12 kg van hátra. 2 hónapja már sportolok is és így, jóval kevesebb súllyal már jól is esik.

A felépülés a mûtét után nagyon gyors, 1 hét múlva már újra dolgoztam, semmi fájdalmam nem volt és máig sincs, nagyon kicsi adag fér egyszerre a gyomromba és soha nem vagyok éhes SOHA :) olyan sincs, hogy hú de nagyon megkívánnék valamit SOKA :) Egyszerûen fantasztikus és úgy is érzem magam, pedig elsô sorban nem is az esztétika miatt szántam rá magam a mûtétre, hanem azért, hogy megelôzzem az elhízással járó társbetegségeket (diabétesz, magas vérnyomás, izületi kopások...stb.)

Ha bárkinek bármi kérdése van ezzel kapcsolatban, írjon bátran.

2018. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Régi kérdés, de...

Ha lusta vagy csak a magad erejéből megdolgozni a fogyàsért, önkontrollt gyakorolni, akkor kényelmi megoldàs lehet igen.

2020. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsó azért ez nem ilyen egyszerű.... Műtét önmagában semmit nem ér, teljes életmódváltás kell a sikerhez
2022. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 ha “nem ér semmit”, akkor nem csinálnák. Ez egy hülye mondat
2022. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!