Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugy is fogyhatok ha barmit eszek?

Ugy is fogyhatok ha barmit eszek?

Figyelt kérdés
ugy ertem hogy 1200 kc -nal tobbet nem viszek be,de olyan kajakat eszek mint altalabqn,tesztak fozelekek husok.de csak keveset eszek beloluk.meg neha egy keves edesseg.a zoldsegeker meg barna kenyer meg ilyeneket nem.igazan szeretem.

2017. nov. 2. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem így is lehet.
2017. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kalóriacsökkentéssel természetesen lehet fogyni, de azért figyelj oda, hogy mit eszel :) főzeléket pl. inkább liszt nélkül, önmagával sűrítve csináld.
2017. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogyás igazából csak mennyiségi kérdés, a jó közérzet és az egészség a minőségi.
2017. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó remekül megfogalmazta!
2017. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kalóriadeficittől fogysz, de azért jó lenne megbarátkoznod a zöldségekkel. Biztos van olyan amit szeretsz!
2017. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze enis ettem ma turostesztat tegnap csokis krémet,ami belefer barmi mehet.A lenyeg h mindent egyel es semmit ne vonj meg magadtol.
2017. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!