Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok gyorsan 20...

Hogyan fogyhatok gyorsan 20 kilót? 17/F 175/CM

Figyelt kérdés

Mert elvolt törve a törve a lábom és egy hónapig kórházba voltam szinte zero mozgás, utánna pedig egy hétre himlős lettem és igy kb két hónapig semmi mozgás. És felszedtem 19-20 kg-mot és most vagyok 75 kg hogy érhetem el megint 60 kg alatti sujt minnél hamarabb?


Annyira hátrál már most ez a plusz suly a sportokba amit müveltem az előtt hogy akár koplalásba is benne lennék de azt nem ajánlják még felnőtknek se nem hogy serdőlü korba lévőknek.


Ugy hogy elfogadok mindeféle segitséget tőletek válaszokat előre is köszönöm!



2017. nov. 3. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, 175 cm, és 75 kiló, igaz?

Szerintem a 20 kiló sok, egy tízes is bőven elég lenne. Vagy maradj 75 kiló, mert ez a súly sem vészes, csak hozd vissza izomban.

Drukkolok, én is nemrég kezdtem, csak sokkal nagyobb súlyról.

2017. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok sport, életmódváltás, cukor, liszt, fehérkenyér elhagyása, többször-kevesebb elven alapuló evés, de a lényeg: egyél rendesen, ne koplalj, szüksége van a szervezetednek a tápanyagra ahhoz, hogy fogyj. A koplalástól csak rövidtávra fogysz maximum, és az nem jó cél.

Sok sikert!

2017. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kerüld a cukros és a lisztes ételeket. Fogyassz fehérjében gazdag kajákat. Csirkehús, marhahús, tojás, túró, zabpehely. Egyél egy nap minimum 5-ször, elosztva. A húst kora délutánig rizzsel, utána inkább salátával edd. Délután és este kerüld a szénhidrátokat. Sportolj, mozogj rendszeresen. Légy kitartó a kajában és a mozgásban is. És ne ehanyagold a nyelvtanórát se.
2017. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Én az ellenkezőjét javaslom. Egészséges szénhidrátokat egyél, ne vigyél be temérdek fehérjét húsból vagy tejből, inkább hüvelyesekből és gabonafélékből és némi olajos magvak társaságában (napi max 50g elég). Egyél rostban gazdag ételeket, változatosan növényi fogásokat. Hüvelyes, zöldség, gyümölcs, gabonaféléket változatosan, a cukor, fehérliszt elhagyásával. Egyél naponta többször keveset. Én is azt mondom, hogy 5 alkalommal elosztva ideális. Sportolj rendszeresen. Legalább napi 10.000 lépés sétát tegyél meg, ha másra nincs lehetőséged. Nyilván nem kell számolni. Kb. 8 km.

Nekem ez segített formába jönnöm.

2017. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy jó étrend összeállítása szükséges, kezdve azzal, hogy az elején számolni kell a kaját. Kb 100g fehérjét vigyél be, zsírból 30-40g-ot, a szénhidrátot meg kezdd el mondjuk 200-ról, és a heti 1kg fogyást figyeld, ha nem fogysz csökkentsd, ha túl gyors növeld.
2017. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, hogy 100g fehérjét bevigyél naponta. A napi átlagot 40-45 körül szokták mondani a magyar orvosok, de nemzetközileg már a 30-40g-os napi bevitel mondható az átlagos értéknek. Ennél többre nem hogy nincs szüksége az embernek, de még káros is hosszú távon. Pláne ha nem is súlyemelő vagy.
2017. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan elvetemülten sok az a 100 gramm fehérje. Föleg, ha aerobozni vagy kardiózni fog és nem izomból szeretne veszíteni zsír helyett.

Kérdezö, itt sokmindenre választ kaphatsz:

[link]

2017. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A koplalást nemcsak a serdülőkorban lévőknek nem ajánlják, hanem senkinek sem. Egyébként szerintem egyáltalán nem vészes a súlyod.
2017. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasgasd a Magyar Helyesírás szabályait addig sem eszel. Jót fog tenni. ☺

Gyorsam sehogy nem fogsz 20 kilót fogyni. A te korodban elég ha elhagyod azokat az ételeket amik hozzáadott cukrot tartalmaznak és sok rostot eszel meg mozogsz mellette. Sokszor egyél keveset ha nem vagy éhes ne nassolgass. Ennyi. Meg türelem.

2017. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A normális válaszokat meg gondolom köszönöd szépen.
2017. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!