Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Páromnak nem tetszik a testem,...

Páromnak nem tetszik a testem, milyen megoldást javasoltok? (kép)

Figyelt kérdés

Párom szerint borzasztóan elhanyagolt vagyok. Milyen fogyokurát edzésmódszert javasoltok?


[link]


[link]



2017. nov. 6. 18:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Sportolj! De amúgy kérdezted már tőle, hogy ha nem tetszel neki miért van veled?
2017. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
21%
Fogyás,sportolás 1-2 év alatt rendben lesz.
2017. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
90%
spinning pl.
2017. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
81%

Ha van rá lehetőséged a legegyszerűbb (leszámítva a szükséges cipót és öltözetet amik egydzeri beruházások) akkor a futás.

Ha van ránhely akkor az otthoni elliptikus tréner is jó megoldás. Beállítod a tv elé és egy sorozatrészen keresztül (¾-1óra) taposod. Esetleg kiegészítésnek egy kb170 centis kb 8kilós rudat is javasolnék, amivel ál karionerősítést is végezhetsz, illetve nyakba véve tőrzsforgatásokat. (ahhoz pedig nem árt nyakpárna, hogy a nyakcsigolyák biztosan ne sérüljenek !)

2017. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
68%

Sok csávónak bejönnél ám így, ahogy vagy.

De választhatod azt az utat is, hogy minden este hányásig szopat a csávód. Mert úgy látom nem álltok messze ettől...(irónia)

2017. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Hacsak nincs valami komoly okod a megtartására, a fickó lecserélését javaslom...


Akad háj, de azért nem nézel ki úgy, hogy kicsit is normális fickónak be kéne szólnia.

MAGAD MIATT fogyj és eddz, ha teszed (egy kis fogyás mindenképpen jól jönne, ha engem kérdezel, s ha eddig nem végeztél rendszeres mozgást, az egészséged, közérzeted, energiaszinted miatt szerintem tedd meg).

Válts életmódot, de idegenként nem tudhatom, neked milyen való.

2017. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha szeret elfogad úgy ahogy vagy, nem tudom milyen a párod de biztos hogy ő sem tökéletes, szeintem nincs baj a testeddel, örülnék ha hasonló adottságom lenne.
2017. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Miért jött össze veled, ha nem tetszel neki??

Nem tudom, hány éves vagy. Ha fiatal, akkor valóban lehetnél jobb formában. Szerintem fogyni semmit sem kell. Viszont erősíteni igen, mert elég lötyi a tested.

Te is megmondhatod neki, hogy ő miben változtasson? :D

2017. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

És a párod milyen? Kisportolt, feszes? Valahogy kétlem.

Van rajtad háll, de nem borzasztó sok - löttyedt vagy inkább, izmosodnod kellene.

Küldj már egy képet a kritizáló pasasról.

2017. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
34%
Nekem így is tetszel. :)
2017. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!