Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El fognak legalább halványodni...

El fognak legalább halványodni a striák?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, anorexiából gyógyulok. Elkezdtem edzeni fenékre, nem tudom, hogy emiatt vagy a hízás miatt de halvány (nem ez a mélyvörös) kis striák lettek a csípőmnél. Mivel fiatal vagyok meg halványak is lehetséges, hogy el fognak tűnni? Mit csináljak velük, testápoló, citromlé, ezek beválnak?

Nagyon utálom őket, pont ez hiányzott még az anorexiám tetejébe :(



2017. nov. 9. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
eltűnni nem fognak
2017. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdéses területet rendszeresen kezeld testápolóval. Egyébként ha el nem is tűnnek, észrevétlenné halványulnak majd.
2017. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem azt mondta az orvosom hogy ha lefogyok aranyszinuve valnak majd.Napokban vettem eszre hogy megvaltoztak pirosrol aranyszinure es szinte nem is latszanak
2017. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vékony voltam, nyárra szedtem fel 15 kg-t, amiből ősz elejére 5 kg-t leadtam (nem diétáztam, csak nem ettem nagyon sokat összevissza, mint korábban). Júniusban a combom és a melleim is tele voltak striákkal, mára a combomon nagyrészt, a mellemen teljesen eltűnt. 20/L
2017. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Anno volt a combomon, egész fiatal voltam még. Azok eltűntek. Később lett a derekamon, csípőmön de azok nem tűntek el hanem idővel felvették a bőröm színét.

Egyébként el is lehet távolíttatni őket. Az árát nem tudom.

2017. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!