Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen dietas kajat csinaljak...

Milyen dietas kajat csinaljak holnapra?

Figyelt kérdés
Ebed otletek? Ma turogomboc volt nektek? Mit ebedeltetek?
2017. nov. 13. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mexikoi babos krumplis egytal,tejfolos gombas nokedli (tk lisztbol) vagy rizibizi csirkemellel.
2017. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Attól függ mid van otthon.

Egyél valami olyat amit szeretsz,de gészséges(pl. nem sok szénhidrát,nem olaj/vaj..)

2017. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Darált pulykahússal töltött cukkini, light sajttal a tetejére olvasztva.

Vmilyen zöldségfőzelék(liszt nélkül) pirított hagymakarikákkal.

Bàrmilyen zöldségleves tészta nélkül, rizzsel, pl rizsleves.

Párolt zöldség sovány husival.

Friss vegyes saláta(többféle zöldségből, nyersen, naturon) halétellel.

Főtt tojás káposztával, sárgarépával.

2017. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy nagy salátát, paradicsomot, uborkát, light mozzarellát és jó minőségű darált marhát. Süsd ki a húspogácsákat sajttal a tetejükön és buci helyet simán rakd bele a saláta levélbe. Nekem mostanában ez a kedvencem de a húst kilehet cserélni bármibe ami belefér grill sajt, tofu, csirkemell stb..
2017. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kinek mi a diétás. Nekem a rakott karfiol sajna nem lett az, bár éppenséggel beleférhetett volna, viszont nagyon finom volt :)

Holnap valószínűleg rántottát eszem, egyik kedvenc és messze legeslegdiétásabb ebédem. Ha ez puritánnak tűnik, akkor közlöm, hogy egyrészt kismillió dologgal feldobható, másrészt rengeteg apró nasit is szoktam enni ebédre, mogyorót, szezámos ostyát, édességeket.

2017. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!