Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges ez, vagy csak...

Lehetséges ez, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még csak két napja kezdtem bele a fogyókúrába, de már érzem magamon a változást. Úgy tűnik, mintha vékonyabbak lennének a lábaim, illetve a közérzetem is sokkal jobb azóta... Nem tudom, hogy erre mennyi esély van. Szerintetek lehetséges az, hogy ilyen kis idő alatt látszódjon a változás?

2017. nov. 13. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2 nap alatt nem hiszem. Lehet 1-2 centi, de azt nem hiszem, h látod. Maximum jobb a közérzeted, "nem húz le" a hasad. Maradjon meg a lelkesedésed és ne nézegesd magad mindennap a tükörbe és ne is méregesd magad mindennap, mert lehet van egy "rossz napod", amikor nem mozdul a mérleg és elmegy a kedved az egésztől. Mérd le a karod, csípőd, combod-at és 1 hónap múlva mérd meg újra :)
2017. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Az lehet, hogy jobban érzed magad. Könnyebbnek is érezheted magad, mert nem zabáltad tele magad. De tuti nem lettél két nap alatt vékonyabb :)
2017. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobban érezheted magad de tuti nem látszik.
2017. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!