Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok lesz mára? (kérdésed túl...

Sok lesz mára? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Reggeli: nagy tányér tej + chocapic müzli(kb 200g)

Ebéd: egy tányér sajtos-ketchupos tészta

Vacsora: 2 db kakaós csiga lesz.


161/56.

16/L



2017. nov. 14. 16:10
 1/9 Rádai Réka válasza:
79%
12 évesen vagyok 161 cm 53kg. Ne egyél reggelire müzlit,mert nagyon nem egészséges. Amúgy hogy lehet szeretni a sajtos ketchupos tésztát ? Bocs az off-ért
2017. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mennyisegre sok... csak ez egesz egy hasznalhatatlan vitamin es feherje nelkuli szemet
2017. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tejben, sajtban van fehérje, a nestle gabonabogyókban van vitamin.

Tudom, nem túl sok.

A vacsihoz még beiktatok egy narancsot.

2017. nov. 14. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Tejben aztán SEMMI fehérje nincs, és a gabonaszarokban is 95% cukor :D


Egyél túrót, gyümölcsöt, húst, hüvelyeseket.

2017. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem iktass be tobb gyumit+zoldseget☺ amugy egyatalan nem sok.
2017. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem müzlit reggeliztél, hanem gabonapelyhet, ami nem ugyanaz. A Chocapic-be tényleg tesznek némi vitamint és ásványi anyagot, de az inkább parasztvakításnak jó, egyébként a termékeik tele vannak cukorral. Én is szoktam néha gabona- vagy kukoricapelyhet enni, de mindig cukrozatlant vásárolok, így normális étkezésnek számít.


Különben a cukor és a gyors CH baromi sok benne, normálisabb ételeket kellene fogyasztanod, amelyek nem édességnek számítanak inkább. Ez nem egészséges.

2017. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hinni a reklámoknak, h a Nesquic stb cukros sz...rok mennyire egészségesek, mert fél g vitamint van esetleg az 1 dobozban... Olvass egy picit többet a témáról és rájössz, h ez az étrend úgy rossz ahogy van.
2017. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kalóriában nem lehet sok, de ahogy előttem is írták, nincsen bennük minőségi fehérje/szénhidrát, gyakorlatilag csak cukrot eszel - igen, a tejben is van tejcukor, a ketchupról és a chocapicról már ne is beszéljünk. A tej fehérjetartalma pedig viszonylag elhanyagolhatónak számít.
2017. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hehe...

[link]

[link]

2017. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!