Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Banánnal milyen gyorsan,...

Banánnal milyen gyorsan, mennyit és hogyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem a legjobb diéta idején sokat enni belőle, mivel az egyik legmagasabb CH tartalmú gyümölcs.
2017. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy az első írja. És igencsak sok cukrot tartalmaz
2017. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
banánnal nem könnyen lehet fogyni, sok benne a cukor!!!!
2017. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Banánnal inkább tömegelni szoktak, szerintem fogyás alatt hanyagold, persze ha megveszel érte és belefér a makróidba, akkor nyugodtan.
2017. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Attól függ, mit csinálsz vele. Ha egy hétig nézed, és nem eszel semmit, csak léböjtkúrát tartasz, akkor 3-4 kg-t.
2017. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kevés infó. Ha csak banánt ehetnék, az első nap megunnám és a koplalás jól fogyaszt, ha nem is a legjobb módszer.


Amúgy engem akadályoz a szénhidrát (fogyáshoz eléggé kerülnöm kell a zöldséget, tudom, hogy hülyén hangzik, de ez van), de ezzel nincs mindenki így. Beilleszthető egy jó kis életmódba, ha valakinek passzol. Van, aki direkt sok gyümölccsel fogy könnyen.

2017. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A jó édes válasza:
Ha a többi rossz-szénhidrát forrást váltod ki vele (kenyér, fehér pékáru, tészták, stb.) még akár működhet is, de olyan, hogy banán-diéta nem véletlenül nem létezik.
2017. nov. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!