Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 centihez 64 kiló?

174 centihez 64 kiló?

Figyelt kérdés
Nem, nem érzem magam kövérnek, viszont felesleg akad rajtam, és ezzel tisztában is vagyok. A 64 eléggé a max. ami szokott lenni, általában megmarad 63 - nak. A combom túl vastag számomra, amúgy szerintem nem vagyok vészes. Szerintetek ez normáis, ilye n magas LÁNYOK, ti mennyik vagytok? Ma láttam egy lányt, konkrétan fogpiszkálók voltam a lábai helyén... Úgy irigyeltem! Szerintem sokkal szebb/ nőiesebb.

2017. nov. 14. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki elmagyarázza hogayn kell, privibe képet is küldök...
2017. nov. 14. 19:59
 2/11 anonim ***** válasza:

Meg kellene érteni, hogy csupán a magasság alapján nem lehet megmondani az ideális súlyt. Az egyik ember ilyen alkatú, a másik olyan. Az egyik 174 centis lánynál a 64 kiló némi túlsúlyt jelent, a másiknál teljesen normális.


Képet küldeni nem tudsz. Fel tudod tölteni valamilyen képmgosztó oldalra, pl. kepfeltoltes.eu, és az oldal címét tudod elküldeni. Ha sikerül a művelet, engem érdekelne, hogy nézel ki.

2017. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ok mak meglátom. Viszont ezzel nem nagyon értenék egyet, még ha a testalkatot nem is, azt, hogy mennyire normális a tömeged, meg lehet mondani magasságból. Nagyjábóo legalábbis biztos... Főleg úgy, hogy a kérdéshez hozzá taztozik: a többi, velem egyimagas tinilány mennyi kg...
2017. nov. 14. 20:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Majd*
2017. nov. 14. 20:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, iszonyat gyatra, de ez van, ha telefonról írsz
2017. nov. 14. 20:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet megmondani. Egy 174 centi magas, vékony, törékeny alkatú nő, ha karcsú, akkor olyan 56-58 kg. Ha ő 64 kg, akkor már van egy pici felesleg. Egy ugyanilyen magas, de szélesebb, izmosabb nő simán lehet 66 kg úgy, hogy semmi felesleg nincs rajta. Annyit lehet mondani, hogy ilyen adatokkal sok felesleg biztosan nincs rajtad.
2017. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
képet légyszi! /L
2017. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyi vagyok, nyugodtan küldhetsz képet, legalább összehasonlíthatjuk :D
2017. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem eddzel inkabb (a fogyas eszedbe se jusson, a sulyod jo) es akkor izmosabb, feszesebb lesz a combod es nem fog "szetfolyni".
2017. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amugy az se szep ha egy no/lany olyan mint egy szal ropi. Hidd el az a szep ha azert van mit fogni.😊
2017. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!