Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

174 centihez 64 kiló?

Nem, nem érzem magam kövérnek, viszont felesleg akad rajtam, és ezzel tisztában is vagyok. A 64 eléggé a max. ami szokott lenni, általában megmarad 63 - nak. A combom túl vastag számomra, amúgy szerintem nem vagyok vészes. Szerintetek ez normáis, ilye n magas LÁNYOK, ti mennyik vagytok? Ma láttam egy lányt, konkrétan fogpiszkálók voltam a lábai helyén... Úgy irigyeltem! Szerintem sokkal szebb/ nőiesebb.

Keress kérdéseket hasonló témákban: magasság, tömeg, testzsír, fogyás, normális, átlag, túlsúly, felesleg

11-14 19:57  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Ha valaki elmagyarázza hogayn kell, privibe képet is küldök...

# 1/11Időpont 11-14 19:59 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Meg kellene érteni, hogy csupán a magasság alapján nem lehet megmondani az ideális súlyt. Az egyik ember ilyen alkatú, a másik olyan. Az egyik 174 centis lánynál a 64 kiló némi túlsúlyt jelent, a másiknál teljesen normális.

Képet küldeni nem tudsz. Fel tudod tölteni valamilyen képmgosztó oldalra, pl. kepfeltoltes.eu, és az oldal címét tudod elküldeni. Ha sikerül a művelet, engem érdekelne, hogy nézel ki.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 11-14 20:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ok mak meglátom. Viszont ezzel nem nagyon értenék egyet, még ha a testalkatot nem is, azt, hogy mennyire normális a tömeged, meg lehet mondani magasságból. Nagyjábóo legalábbis biztos... Főleg úgy, hogy a kérdéshez hozzá taztozik: a többi, velem egyimagas tinilány mennyi kg...

# 3/11Időpont 11-14 20:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Majd*

# 4/11Időpont 11-14 20:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírásért, iszonyat gyatra, de ez van, ha telefonról írsz

# 5/11Időpont 11-14 20:36 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Nem, nem lehet megmondani. Egy 174 centi magas, vékony, törékeny alkatú nő, ha karcsú, akkor olyan 56-58 kg. Ha ő 64 kg, akkor már van egy pici felesleg. Egy ugyanilyen magas, de szélesebb, izmosabb nő simán lehet 66 kg úgy, hogy semmi felesleg nincs rajta. Annyit lehet mondani, hogy ilyen adatokkal sok felesleg biztosan nincs rajtad.

# 6/11Időpont 11-14 20:47 Privát üzenet
képet légyszi! /L

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 11-14 21:17 Privát üzenet
Én is kb ennyi vagyok, nyugodtan küldhetsz képet, legalább összehasonlíthatjuk :D

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 11-15 14:32 Privát üzenet
Szerintem eddzel inkabb (a fogyas eszedbe se jusson, a sulyod jo) es akkor izmosabb, feszesebb lesz a combod es nem fog "szetfolyni".

# 9/11Időpont 11-15 15:07 Privát üzenet
Amugy az se szep ha egy no/lany olyan mint egy szal ropi. Hidd el az a szep ha azert van mit fogni.😊

# 10/11Időpont 11-15 15:08 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
165 centihez mennyi kilok vagytok?
175 centihez 50 kiló sok/kevés/pont jó?
163 centihez 63 kiló? 80/72/90 Nagyon para?
180 centihez 70 kiló sok?
14 évesen 161 centihez 50-51 kiló az sok?
160 centihez a 56 kiló az sok? 14/l

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu