Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1x eszek, egész szépen...

Napi 1x eszek, egész szépen fogyok. Jól csinálom, vagy változtatni kéne?

Figyelt kérdés
Naponta egyszer, kb 3 óra körül szoktam egyszer étkezni, nem modom hogy keveset, kellemesen jól lakom, és kibírom másnap eddig. Természetesen az édességeket, üdítőket is száműztem. Sajnos sportolni még egy ideig nem tudok sérülésem miatt, de így eddig nem egészen egy hónap alatt 4 kilót fogytam. Mi a véleményetek erről?

2017. nov. 15. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát ezzel úgy tönkre vágod a szervezetedet ahogy van... Ez a gyors fogyás amúgy sem tartós és az ilyen barom "étkezésekből" egy szép kis cukorbetegséget is összeszedhetsz ha ennyire szeretnél.
2017. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És miért?
2017. nov. 15. 11:01
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván nem jól csinálod. Többet nem tudok mondani, mert semmit sem írtál arról, mit és mennyit eszel.
2017. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Naponta legalább háromszor kellene ennedd. De az öt alkalom jobb lenne. Sokszor keveset. Az egyszeri étkezéssel tönkreteszed az emésztőrendszeredet és előbb utóbb rád fog törni a falási roham.
2017. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Az egyszeri étkezésed mennyiségét inkább oszd 4-5 felé és a nap folyamán, kábé háromóránként fogyaszd el. Sokkal egészségesebb lenne.
2017. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Mert nincs stabilan az inzulinszinted. Gondolom a padlón van a 24 órás koplalástól, majd hirtelen kap egy nagy adagot és hirtelen megugrik. De ezt neked magyarázhatnánk...
2017. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Persze, nekem magyarázhatod, egyedül én vagyok az, aki nem született étkezés és emberi szervezet, pontosabban emésztés és táplálkozás szakértőnek, mindenki más tud mindent. De én jól ráb*sztam, kb. 1:7000000000 esélyem volt ilyennek születni, és most pont bejött.


Google-zve sokfélét találni erről, sok helyen egyáltalán nem írják egészségtelennek, sőt azt írják, hogy ha ráállsz, akkor jó is lehet. Van másik oldal is persze, de gondoltam megkérdezek itt pár embert, olyanokat akik alkalmazták ezt, és bejött/nem jött be.

2017. nov. 15. 11:41
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

Én ugyanígy fogytam le, csak én reggel szoktam enni és nem sokat, csak egy szendvicset(2 szelet tk kenyérből, light sajt, csirke/pulykamell sonka és rengeteg zöldség). Azért jobb reggel enni, mert azt a nap folyamán úgyis lemozgod, már a puszta ébren léteddel, létezéseddel is. Mivel hogy dolgozik az agy, vmennyit biztosan mozogsz, sétálsz, csinálsz ezt azt stb.

Először úgy csináltam, hogy csak minden másnap ettem, ugyanígy. Aztán mindennap, amint beindult a fogyás. Utána ettem már délután is, egy kis párolt zöldséget vagy friss salátát. Aztán 3 étkezés, mert sikerült annyit lefogynom, hogy el tudtam kezdeni edzeni. Ez este történt, így este edzés után ettem egy 125grammos kis poharas natur zsírszegény joghurtot.

Most is ezt csinálom, csak úgy, hogy egyik este joghurt vagy kefir, másik este egy szál sárgarépa vagy káposzta a vacsi. Hogy ne legyen sok.

Most majd beiktatom 4.-nek délelőttre a gyümölcsöt.

Napi 40perc kardió + Béres Alexandra programja kétnaponta.

Már most látszik, hogy formásodtam, illetve hát, rengeteget fogytam, sajna volt miből.

161/90kg->155/65

22/L. Cél:még kb 18-23kg.

4hónapja fogyókúrázom.

2017. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Figyelj kérdező! Nem kell étkezési szakembernek "születned" ahhoz, h tudd, h ostobaság, h napi 1x eszel. Gondolom a szüleid is úgy neveltek, h reggeli, ebéd, vacsora és nem valami nomád családban nevelkedtél, ahol akkor ettetek amikor valamelyiktek visszaért a vadászatból... Szívesen elolvasom azt az oldalt ahol azt írják, h a napi 1x-i étkezés mennyire jót tesz. Kérlek linkeld be.

Ja, és én még csak táplálkozási tanácsadó sem vagyok, csak egy "egyszerű" ember. Talán ha többet olvasgatnál a témában és nem akadnál meg egy barom által kitalált cikknél, h húú de faja napi 1x enni, akkor te is okosabb lennél. Ezért ne engem támadj és nézz le, mert butus vagy :)

2017. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Marhaságot csinálsz és helyesen írni sem tudsz 😣
2017. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!