Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani fogyókúrás...

Tudnátok mondani fogyókúrás ételeket? (Mikor/miből/mennyit)

Figyelt kérdés
1,5 éve nem vagyok megelégedve az alakommal, mivel már több ember is megemlítette, hogy "behíztam". 14 éves lány vagyok, 163 centi, és 57 kilogramm. Szeretném kipróbálni a fogyókúrát. Tapasztalatokat tudnátok mondani, vagy hogy ti hogyan kezdtetek bele, stb?

2017. nov. 20. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Aa, 14 évesen el ne kezdj fogyókúrázni, mert megverlek. Főleg, hogy semmi baj az alakoddal, sztem nagyon csinos lehetsz(esetleg képet tehetnél fel, az alapján jobban megtudom mondani, hogy jól nézel ki).

Viszont, azt megteheted, hogy egészségesebb életmódra váltasz. Tehát kerülöd vagy csökkented az édességeket, nasikat, helyette sok zöldség gyümölcs, kevesebb szénhidrát, több fehérje, némi zsír/olaj. Illetve kezdj el yportolni vmit, ha eddig nem tetted. Bármit, a lényeg a mozgás. Segíti a vérkeringést, levezeti a feszkót estébé, nagyon jót tesz.

Jóh??

2017. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sportolni * de gondolom azért érthető:)
2017. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szívemből szóltál előző.. bár nekem meg se fordult a fejembe hogy megverjelek. Életmódot kell váltani nem kúrákba belemenni. Az életmódváltás azzal jár hogy hozzászoksz azokhoz amiket az előttem válaszoló leírt..(magas fehérjebevitel,kevés feldolgozott élelmiszer)

A fogyókúra időszakos, többnyire vizet vesztesz és izmot,amit a kúra után vissza is szed magára a szervezet, de nem ám az izmot..a vizet. Emellett ha éhezteted magad a szervezeted raktározni kezd. Sokszor keveset, legalábbis többször keveset mint kevésszer bármit.

2017. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Próbálok nem össze-vissza enni.

Egyébként kondizok, és hip-hopozok.

2017. nov. 20. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, őhm, szóval, izéé.. Én se úgy gondoltam:D

De legalább a lényeg átment:D

2017. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hat en 58kg-rol indultam (161cm vagyok) most vagyok 53.8kg (50kg a cel)

Egy honapja kezdtem el,nem eszek 1000-1100kcal-nal tobbet egy nap,akkor is foleg zoldsegelet.Ha nassolni akarok akkor vagy fagyasztott banant,vagy cukor mentes graham bogressutit eszek.Uditokbol csak Zero kcal/cukrosat.

14/l

2017. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os fagyasztott banánt???miii? Hogy?Írd már le kérlek.

Kérdező csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.

2017. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nm frissen eszed a gyümit? Sose értettem az ilyen fagyasztott bizbaszokat
2017. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziaa:) en 14 eves vagyok, 161/58 voltam, aztan lefogytam 52 kilora. De utana ellustultam es visszahiztam. De amugy nagyon jo alakom volt amikor 52kg voltam. Napi 1200-1300at ettem, az az egeszseges. Keveset, gyakran. Sok vizet is ittam:) en 1 honap alatt fogytam 4 kgt es utana a tobbit, a heti -1kg a normalis, annal tobbet ne akarj. Az elejen meg nem indult be a fogyas annyira, sot volt amikor megallt. Magamra foztem, csirket, pulykamellet humusszal, reggelire tk.zabpehely, es vittem magammal kajat suliba. 2017 aprilisaban kezdtem el, es majus kizepen(?) talan voltam 52kg. Most pedig csak 56, szoval annyira nagyon nem hiztam szerintem, viszont ujbol neki fogok vagni:) A celom az 50kg+fogok rendszeresen mozogni is:)
2017. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem vagyok egyedül a fagyasztott banánommal (bár ma már ritkán eszem). Nincs azzal semmi gond, ha valaki 3 havonta vesz banánt, de naponta akarja enni, vagy ha így jobban szereti s főleg sokkal kevesebb is elég belőle így. Nekem 1 banán frissen semmi se, nem élmény, 10g fagyasztott banán pedig szuper. S ha csokiszószba mártom, ráfagy :P


De nem igazán ez a témánk.


Nos, szerintem is inkább életmódot válts, kérdező, sokkal jobb.


Nem tudok fogyókúrás ételről, az a helyzet. Teljesen egyéni, kit mi segít a fogyásban. Ami az egyiknek remek és alap, az a másiknak szinte garantáltan meggátolja a fogyást.

Nekem a fehérje- és zsírdús ételek (de kevés hozzáadott zsírral, mert a fehérjeforrásaim is zsírosak) a "fogyókúrásak", de persze a mennyiség és a konkrét étel ott is számít, valamint az időzítés és sok más is. Aktívabban általában könnyebb fogyni, a gyorsabb anyagcsere is segít... Aztán kinek mi még, rost, térfogat, sok ivás...

2017. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!