Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért jön rám a falhatnék?

Miért jön rám a falhatnék?

Figyelt kérdés
Életmódot szeretnék változtatni, több zöldséget eszem, sokat iszok, mozgok rendszeresen.A kajákra is odafigyelek napi 5x eszem mégis van olyan hogy pl.szüleim meleg szendvicset esznek és nekem is csinálnak és akkor csalok egy picit. Na ilyen után pedig napokig zabálhatnékom van.

2017. nov. 20. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Önuralom, nem nagyon van más lehetőség.

Vagy nem tudom, ez nekem bejött, ha nagyon enni akarsz, éhes vagy, akkor edzél picit és elmúlik.

Vagy almaecetes víz, bár undorító, de el is megy az étvágyam napokraxd

2017. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy a szénhidrát így hat rád. Vagy valami más. Ezt nem lehet megmondani.
2017. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És miért baj, hogy időnként eszel egy melegszendvicset?

Nemcsak zöldséget lehet enni. Azzal tényleg mindig éhes leszel.

2017. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy a vércukrod túl alacsony na az csinál falási rohamokat!:) hasonló cipőben járok én is..nőknél még a ciklus is bezavar előtte alacsonyabb a cukor én egy fél disznót is meg tudnék enni és sok-sok szénhidrátot! Érdekes a natúr joghurtot nem kívánom!!:)
2017. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!