Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem szeretek enni! Rosszul...

Nem szeretek enni! Rosszul érzem magam, ha eszek! Miért van ez? Ugye nem vagyok anorexiás vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Nem tudom ezt nagyon elmagyarázni, szóval az van, hogy akkor érzem jól magam, ha üres a gyomrom, mindenem, ezáltal lapos a hasam, könnyűnek érzem magam és aktív vagyok! De ha eszek, bármilyen kicsit is, rosszul vagyok, nincs kedvem semmihez, csak feküdni és kövérnek érzem magam! Pont emiatt csak akkor eszek, ha már nagyon nagyon éhes vagyok, vagyis már szédülök, remegek, ez kb 3-4naponta van! És ekkor is jön az az érzés, hogy jaj minek ettem, most rosszabb! Meg lelkifurdalásom van, amikor eszek, megbánom, hogy eszek! Ez mi?? Valaki segítsen!

2017. nov. 29. 09:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Valami étrend vagy tudomisén, amitől elmúlik ez az érzés? Nagyon laza ételek?
2017. nov. 29. 09:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos anorexia-gyanús. Beszélj erről a szüleidnek! Ki kell vizsgáltatni, de erős a gyanúm, hogy a problémád nem szervi, hanem lelki. Akármi is a baj, kezelni kell!
2017. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anorexiás vagy.

Nem normális, ha valaki így áll hozzá az étkezéshez.

2017. nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Az étel energiát ad, nem elvesz. Nem kell telezabálnunk magunkat, mikor eszünk, mert max akkor lehetsz fáradt evés után. Próbálj többször kevesebbet enni, nem fog látszani rajtad!

És igen, ez nem épp egészséges hozzáállás az ételhez, beszélj valakivel erről mindenképp!

2017. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szolj a szüleidnek, menjetek el együtt pszichológushoz. Ez sajnos nem normális. Félő, hogy ha nem teszel vmit, akkor rosszul fog végződni.


Kor, nem, suly, magasság?

2017. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!