Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti, hogy bírjátok a diétátokat?

Ti, hogy bírjátok a diétátokat?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hete kezdtem diétázni és nagyon jól érzem magam. Hiába esznek előttem a többiek én meg sem kívánom amit ők esznek,és jól esik,hogy nem zabálom magam tele ahogy régebben. Fogytam is eddig 1 kg-ot és minden 2-3. nap mérlegre állok mindig egy kicsivel kevesebb a súlyom,ez hatalmas önbizalmat ad nekem :) Ti is ilyen jól bírjátok a diétát? Én maximum 1500kcalt eszek egy nap,néha lemegyek futni és tornázni egy kicsit ,de max heti 2x,ha van időm.
2017. nov. 29. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Csakis annak az étrendnek - szándékosan nem diétát írok - van értelme és haszna, amit hosszú távon, az egészséged valamint a közérzeted romlása nélkül fenn tudsz tartani.
2017. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez simán fog menni,mert nem is éhezem .
2017. nov. 29. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Változó. Az első hónapokban nagyon jól tartottam magam az étrendemhez, semmi kihágás. Aztán miután már csak súlyt kellett tartanom, voltak kilengős időszakaim is, néha kicsit túlzásba is estem. Sajnos a cukor (gyümölcsök, méz) és az olajos magok a gyengéim, ezekkel jobb, ha óvatos vagyok. A súlyomra vigyázok, ha feljön 2-3 kg, visszafogom magam, amíg le nem megy. Általában heti 3-4x tornázok már bő egy éve, ennyitől is sokat formásodtam.
2017. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!