Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 2-3 hétig nem eszek akkor...

Ha 2-3 hétig nem eszek akkor meglátszik a fogyás?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
ISTENEM. MEG FOGSZ HALNI, NEM A FOGYAS FOG MEGLATSZANI. SPORT ES DIETA. ENNYI
2017. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg ha már fel is ravataloztak.
2017. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2-3 hétig nem eszel, meglátszik, de ha utána elkezdessz újra enni, a dupláját hízod vissza pár nap alatt. Gondold meg, érdemesebb a lassabb, de tartósabb fogyást választani szerintem. Ráadásul ha nem eszel, leesik a vércukrod, elájulsz, összeesel, nem lesz erőd semmihez.
2017. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor is meglátszik a fogyás ha normálisan eszel csak betartod az étrended hosszabb időn keresztül. Rövid gyors fogyással tönkreteszed a szervezeted
2017. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Édes istenem....
2017. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem ki sem bírnád, kb 2 nap múlva magadra öntenéd a hűtőt. Én egyszer beteg voltam, ment a hasam, szinte egy hétig csak minimális ropit ettem, jól le is fogytam. Nem volt jó buli.
2017. dec. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Fogyni fogsz. De nem lefogyni, hanem elfogyni😄😃😂 Ne legyel mar buta. 3 het alatt, az elejen sporttal es dietaval, ha szigorubb is vagy, lemehet akar 3-4 kilo is.
2017. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Es ha vigyazol, az nm fog vissza jonni. De ha 12p kg vagy, tobb is lemehet az elejen. Hany eves vagy, hany kilo,.es hany cm?
2017. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
120, nem 12p
2017. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia! Ha valaki éhezteti magát, akkor csak a saját izmait építi le először . A zsír a legnehezebben elégethető a testben. A zsírégetőtorna + egy jó étrend többet segít!!

A zsírégetőtorna nem olyan meg erőltető mint a kardió edzés! Ebben az esetben ez a megoldás.

2017. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!