Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Diétázom. Mit ajánlotok amit ehetnék extrudált kenyérhez?

Napi egy étkezésnél szoktam ezt enni, eddig túróval+zöldségekkel ettem, de szeretném kicsit változatossá tenni, mit lehet még a kenyérre rakni ami egészséges? Nem feltétlenül felvágottakra gondolok hanem 'kenhető' dolgokra.

12-07 08:54  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
tonhalkrémet, zöldségkrémet tehetsz még rá, esetleg vajkrémet.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 12-07 09:14 Privát üzenet
kaviárt

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 12-07 11:46 Privát üzenet
Selyemsonkát vagy bármilyen csirke vagy pulkyamell sonkát. Sajtkrémet, májkrémet, pástétomot, vagdaltot, disznósajtot

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 12-07 11:46 Privát üzenet
Tojáskrém. Azt talán még nem írta senki.
Én szeretem natúr vajkrémmel és lekvárral, de az már nem diéta. :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 12-07 12:54 Privát üzenet
Nekem a padlizsánkrém és az ajvár a kedvencem, bár az extrudált kenyeret a fűrészpor íze miatt ritkán eszem. Ezeket is inkább zöldségekkel tunkolom, de mivel cöliákiám van, gluténmentes abonettet azért tartok itthon, ha hirtelen kellene valamit bekapni. Pástétomokat is lehet csinálni házilag piff-paff, csirkemájból vagy gombából, ez utóbbi határozottan kalóriaszegény, de mégis tápláló. A guamacolét is imádom, bár az elég kalóriadús, cserébe viszont nagyon egészséges, akárcsak a hummusz.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 12-07 20:46 Privát üzenet
Mivel az extrudált kenyér kis semmi, én tuti valami jó fehérjés-zsíros krémmel kenném meg vastagon, de zöldségkrémekkel is lehet operálni. A sült répa és a paradicsomos sült hagyma is teljesen kellemes kenőkét ad, (nyilván van még sok, de ezeket ismerem), az a kis zsír igazán kell, ha nincs elég zsírforrásod, de ha van, akkor is jó tud lenni, kalória kell és sokunknak jó, ha inkább a szénhidrátot csökkenti. Persze egyben kell nézni az étrendet s az embert s mit sem tudok rólad.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 12-08 11:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Regenor étrendbe belefér az extrudált kenyér?
Ezek az abonett extrudált kenyerek mennyire hízlalnak? Lehet a kenyeret ezzel helyettesíteni?
Extrudált kenyér vagy teljes kiőrlésű kenyér?
Mit gondoltok az extrudált kenyérről?
Megéri áttérni a kenyérről az extrudált kenyérre (pl. Abonett)?
Abonett extrudált kenyér ajánlott vagy nem?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu