Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszabadulni...

Hogyan lehet megszabadulni néhány kilótól szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

hós a babám. 22 kg-ot szedtem fel terhesség alatt (68 kg-al estem teherbe, 90 kgal mentem szülni), most 74-75 kg vagyok, szóval van 6-7 kg ami egyszerűen nem akar lemenni és tarthattok hiúnak, bármi, de egyáltalán nem érzem jól magam ezzel a súllyal. Odafigyelek, hogy mit eszek és próbálok a mennyiségre is, de a babám annyit szopizik, hogy néha úgy érzem, hogy ha kienném a frigót, az se lenne elég. Már szépen megy a ht is, de mellette szopi is persze.

Tud valaki valami ötletet adni, hogy hogy adjam le ezt a pár kgot még?



2017. dec. 13. 13:08
 1/7 A kérdező kommentje:
8 hós a babám
2017. dec. 13. 13:08
 2/7 A kérdező kommentje:
170 cm magas vagyok.
2017. dec. 13. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt mozogj valamit komolyabban, másrészt a kaja összetételén változtass. Nem tudom, mint jelent nálad, hogy odafigyelsz, mit eszel, de valami ott nem egészen jó, föleg, ha idönként ennyire éhesnek érzed magad.


Ha részletesebben leírod, mit eszel egy nap alatt, többet lehet mondani.

2017. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A komolyan mozogni dolog nem nagyon fog összejönni, mivel hiperaktív a babám, és napközben, amikor alszik igyekszem utol érni magam a házi munkával. Este 9-fél 10-re meg mire kidől és elalszik, hát én is kivagyok, szóval hetente 2-3x szánom csak rá magam a tornára.

Táplálkozás: sok gyümölcsöt, zöldségfélét fogyasztunk, tésztát heti 1-2x (és csak ebédre), fehér húsokat, halat, vörös húsokat is ritkán, (sertést heti 1x). Nasizni is max hétvégén és csak, ha vendégek jönnek (de nem visszük túlzásba). Az, hogy néha olyan éhesnek érzem magam, hogy felfalnám a frigót, annak tudom be, hogy a baba van, hogy nagyon sokat szopizik, máskor meg kevesebbet, de nem erre voltam kíváncsi, hanem hogy van e valakinek ötlete, hogy ettől a pár kilótól, hogy szabaduljak meg?

2017. dec. 13. 22:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Barna kenyeret fogyasztunk vagy rozskenyeret (de azt is mértékkel). Ezt elfelejtettem az előbb leírni.
2017. dec. 13. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy a szoptatás és a fogyókúra nem összeegyeztethető. A szoptatáshoz kalóriatöbblet és sok jó minőségű étel kell, a fogyáshoz kalóriadeficit. Ha szoptatás közben spontán tud valaki fogyni, az szuper, de van, aki pont hogy hízik. A fogyókúrának akkor van helye, ha nem gond, ha nem lesz tejed. Nekem a mindig a szoptatás volt az elsődleges.

Másrészről a szoptatás befejezése után megváltozik a hormonrendszered, lehet, hogy magától lemegy a felesleg vagy sokkal könnyebben. Nem érne rá pár hónap múlva a fogyás? Főleg, hogy csak pár kilóról van szó...

2017. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a szoptatás az első, ezért nem kezdenék bele konkrét fogyókúrába. 16 kg lement eddig, csak kíváncsi voltam, hogy esetleg van e valami amit "bevethetnék" még az előzőekben leírtak mellett, hogy megszabaduljak ettől a pár makacs kilótól is. :D
2017. dec. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!