Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy diétás...

Szerintetek ez egy diétás étkezés vagy normális vagy sok?

Figyelt kérdés

-Ébredés után rögtön 2-3dl tejjel kávé, 60g zab mellé 1db banán

-10-kor egy banán ,egy cerbona szelet és egy 2dl tejjel készített kávé

-13kor 100g(nyersen mért 100) rizs, mellé 150g csirkemell és rengeteg nyers zöldség + egy kávé tejjel

-16-kor 1db cerbona

-18-kor 2 db saját készítésű hamburger amiben 100g sajt van összesen és sok sok zöldség

Ezután nem étkezem aznap maximum ha éhes vagyok pár szem korpovit keksz.

Szerintetek ez diétás,sok vagy normál? Egy nőnek


2017. dec. 13. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Cerbona szelet tele van cukorral, a banán is, a tej sem éppen diétás. A saját készítésű hamburger nem tudom mit takar, de nem tűnik kalória szegénynek.
2017. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a cerbona szeletben nincs sok cukor... 2g szeletenként.. banánban fruktóz van ami bár cukor,de még mindig jobb mint a hozzáadott.

A kérdés még mindig az,hogy ez diétás,normál vagy hízó étrend? Egy nőnek aki nem sportol.

2017. dec. 13. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem normális, de emberfüggő. Van aki ennyitől már hízik, van, akinek pont ez a jó.
2017. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ez átlagos, jól laknék normálisan. Biztos nem fogynék, de nem is híznék.
2017. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
63%
Szerintem normális. Fogyni aligha lehetne (persze ez egyénfüggő is) tőle, mert elég szénhidrát van benne, plusz kalóriában sem szegény. Ja, ez olyan teljesen normál. Ugye a rizs, cerbona, banan is szénhidrátban gazdag, amivel persze gond nincs, viszont nem feltétlen diétás.
2017. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy természetesen nem akarok fogyni.
2017. dec. 13. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Az egyik nőnek 1400 kcal kell, a másiknak duplaannyi vagy akár még több... Van, akinek picit bekavar a szénhidrát valamiért. Nekem pl. nem, nem tudom, mindenki ketogén diétán van, aki beszól 2 banánra? :) Energia, elhasználod az életre, lazán fogyhat is mellette az ember. Bármivel lehet fogyni, sok cukorral is, csak sokaknak nehezebb és általában egészségtelenebb is.


Nem tudom, ez hány kalória, de rólad sem tudok semmit.

Ránézésre nekem normális mennyiségű ételnek tűnik a fenti.

2017. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számold ki kalóriaszükségletedet, ésvesd össze a leírt étrended kalóriájával, lehetetlen így látatlanban bármit is mondani. Figyelj a makrotápanyagokra is, alacsony cukor, elegendő fehérje, stb.
2017. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!